Tiek izīrēts 2 istabu dzīvoklis ar malkas apkuri un siltumsūkni. Dzīvoklis atrodas Krustpils centrā, izdevīgā vietā.

Город, район: Екабпилс и р-он
Город/волость: Екабпилс
Улица: Rīgas 132 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 40 м²
Этаж / этажей: 1/1
Серия: Дов. дом
Тип дома: Деревянный
Удобства: Парковочное место
Цена: 170 €/мес. (4.25 €/м²)

Телефон: (+371)27-85-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Екабпилс и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 11.05.2026 20:26