Pārdod divistabu dzīvokli privātmājā, pirmais stāvs. Stāvoklis - slikts. Skats no abām istabām uz Rīgas ielu. Blakus autobusa pietura.
Sīkāk zvanīt uz OTRO tel. numuru.

Город, район: Екабпилс и р-он
Город/волость: Екабпилс
Улица: Rīgas iela 173 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 60 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Ч. дом
Тип дома: Деревянный
Цена: 7 000 € (116.67 €/м²)

Телефон: (+371)27-16-***
Телефон: (+371)28-34-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Екабпилс и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 11.05.2026 12:12