Īpašniece pārdod 3.istabu dzīvokli 1.stāvā ļoti lieliskā lokācijā Kauguru centrā. Pavisam netālu Lidl, Rimi, Maxima, tirgus, poliklīnika, parks, sabiedriskais transports. 5.min no mājām ejot , taisnais ceļš līdz galvenai pludmalei.
Zeme zem mājas īpašumā. Dzīvoklis bez parādiem, apgrūtinājumiem. Logi vērsti uz divām pusēm. Dzīvokli pārdod ar visu iedzīvi. Хозяйка продаёт 3х комнатную квартиру 1этаж, в центре Каугури. Окна выходят на обе стороны. Прекрасная локация 5 минут Lidl, Rimi, Maxima, рынок, поликлиника, парк, остановка городского транспорта. От дома 5 минут до пляжа. Дом обслуживает товарищество. Земля в собственности, квартира без долгов и обременений. Продается с мебелью.

Город: Юрмала
Район: Каугури
Улица: Talsu soseja-31 9 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 51 м²
Этаж / этажей: 1/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Кадастровый номер: 1300-901-0806
Удобства: Парковочное место
Цена: 49 000 € (960.78 €/м²)

Телефон: (+371)29-77-***
Телефон: (+371)27-19-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Юрмала

Уникальных просмотров: 1
Дата: 08.05.2026 13:55