Pārdodu 2-stabu dzīvokli ar visām ērtībām Bunkas centrā. Dzīvoklis atrodas otrā stāvā ķieģeļu mājā ar 47, 4 kv. , metru platību. Mājai nomainīts jauns jumts kā arī uzstādīta jauna nojume atkritumu konteineriem skat. , att. Dzīvoklim nav parādu. Centrālā malkas apkure plastmasas logi, divas ārdurvis, pagrabs. Blakus veikals, ezers. Uz skolu, dārziņu nokļūšana ar skolas autobusu. Zemi komunālie maksājumi. Pārdod īpašnieks. Ir iespēja arī iegādāties ar izpirkuma tiesībām pa 8000 eur ., un pirmā iemaksa pēc iespējas lielāka, tad mēneša maksājumi. Izskatīšu piedāvājumus.

Город, район: Лиепая и р-он
Город/волость: Бункская вол.
Посёлок: Bunka
Улица: Lāčuplēši 1 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 47 м²
Этаж / этажей: 2/4
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Кадастровый номер: 64469000015
Удобства: Парковочное место
Цена: 6 000 € (127.66 €/м²)

Телефон: (+371)29-93-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Лиепая и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 20.05.2026 18:08