Vecpilsētas centrā silts, ērts, gaišs, kluss, saulains, izremontēts un pilnībā mēbelēts 1 lielas, studijas tipa istabas dzīvoklis ar visām ērtībām Vecliepājā, Graudu ielā 40 - izīrēšanai no 1. septembra, vēlams ilgtermiņā.
Dzīvoklis ir vēsturiskā jūgendstila namā, 1. stāvā.
Ērta infrastruktūra.
Ieeja namā ir gan no fasādes puses, gan no pagalma.
Tīra, kopta, slēdzama kāpņu telpa.
Inteliģenti, klusi kaimiņi.
Dzīvoklī veikts kapitālais remonts.
Virtuves zona aprīkota ar virtuves iekārtu, ar jaunu ledusskapi. Jauna 4 riņķu elektriskā plīts.
Ja nepieciešams, tad pieejami gultas veļas komplekti, dvieļi, katli, trauki, galda piederumi.
Ja kādas no mēbelēm nav vajadzīgas, tās pirms īres izvedīs.
Ja vēlams kādas gultas maiņa uz cita veida gultu no esošajām, tad pirms līguma slēgšanas, ir iespējams samainīt, - piemēram uz 2 masīvkoka vienguļamajām gultām ar augstajiem matračiem, vai citādāk.
Vannas istaba ir apvienota ar tualeti, ir plaša dušas kabīne, izlietne.
Ir jauna veļas mazgājamā mašīna.
Apkures izmaksas iepriekšējā apkures sezonā vidēji bija Eur 125 mēnesī.
Komunālie pakalpojumi nav iekļauti īres maksā. Par visiem komunālajiem pakalpojumiem īrnieks norēķinās ar pakalpojumu sniedzējiem patstāvīgi.
Tiek slēgts īres līgums par īri no 1. septembra, - vismaz līdz maija beigām vai vēlams - ilgtermiņā.
Īres maksa veicama skaidrā naudā, saņemot VID reģistrētu maksājumu apliecinošu dokumentu.
Iemaksa līgumu slēdzot: garantijas summa 1 mēneša īres maksas apjomā.
|
Город, район:
|
Лиепая и р-он
|
|
Город/волость:
|
Лиепая
|
|
Улица:
|
Graudu 40 [Карта]
|
|
Комнат:
|
1
|
|
Площадь:
|
31 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/3
|
|
Серия:
|
Дов. дом
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Цена:
|
300 €/мес. (9.68 €/м²)
|