Pārdodu. Tikko remontētu, oficiāli pārplānotu īres dzīvokli (gan ilglaicīgas īres, gan īslaicīgas īres iespējas - patreiz veiksmīgi darbojas īslaicīgas īres formātā). Dzīvoklis pārdodas ar vsisu sadzīves tehniku, iebūvētiem skapjiem, virtuvi, mēbelēm, aprīkojumu. Apkure - kondicionieris gaiss-gais siltumsūknis (midea xtreme save 18).

Город, район: Лиепая и р-он
Город/волость: Лиепая
Улица: Ezera 65 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 28 м²
Этаж / этажей: 2/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Деревянный
Удобства: Парковочное место
Цена: 38 500 € (1 375 €/м²)

Телефон: (+371)25-93-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Лиепая и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 16.05.2026 17:44