Ilgtermiņā izīrē svaigi izremontētu dzīvokli Titurgā. Gaišs, saulains, logi uz abām mājas pusēm. Pilnībā aprīkota virtuve (ledusskapis, trauku mazg. m. , indukcijas plīts virsma, cepeškrāsns, veļas mazgājamā mašīna). Blakus mājai parks un bērnu laukumiņš, pārtikas veikali, vairākas kafejnīcas. Apkaimē ir skola un vairāki bērnudārzi. Ērta un ātra satiksme ar Rīgu. Meklējam kārtīgus ilgtermiņa īrniekus. Zvaniet, vienosimies par apskates laiku. Pie mājas ir stāvvietas, kas parasti ir pieejamas.
|
Город, район:
|
Рижский р-он
|
|
Город/волость:
|
Баложи
|
|
Улица:
|
Uzvaras prospekts 9 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
45 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
5/5
|
|
Серия:
|
Спец. пр.
|
|
Тип дома:
|
Кирпично-панельный
|
|
Цена:
|
420 €/мес. (9.33 €/м²)
|