Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis Siguldā.

Atrodas mājas 4.stāvā, ir lodžija ar skatu uz Kr. Barona ielu. Dzīvoklim ir sava gāzes apkure, kas ļauj pašiem regulēt temperatūru apkures sezonā.

Lieliska lokācija, tuvumā ir skolas, bērnudārzi, sporta centrs, sabiedriskā transporta infrastruktūra, pārtikas veikali.

Dzīvoklis ir atbrīvots, pieejams uzreiz.
Pārdod īpašnieks.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Сигулда
Улица: Krišjāņa Barona iela 4 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 53 м²
Этаж / этажей: 4/5
Серия: 103-я
Тип дома: Кирпично-панельный
Кадастровый номер: 80159000065
Удобства: Лоджия
Цена: 75 000 € (1 415.09 €/м²)

Телефон: (+371)22-31-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рижский р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 06.05.2026 23:05