Рига - Агенскалнс
Īpašnieks izīrē renovētu 1 istabas dzīvokli
(13 m²) Āgenskalnā.
Dzīvoklis gaišs un silts, zemi komunālie maksājumi. Slēdzama kāpņutelpa, vieta auto pagalmā.
Ērta atrašanās vieta - netālu Kalnciema kvartāls, sabiedriskais transports, veikali.
Город:
Рига
Район:
Агенскалнс
Улица:
Кристапа 10
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
13 м²
Этаж / этажей:
1/4
Серия:
М. сем.
Тип дома:
Кирпичный
Цена:
210 €/мес. (16.15 €/м²)
Показать карту
Место:
Рига
Уникальных просмотров:
1
Дата: 10.04.2026 11:48
Добавить в закладки
|
Сообщить о нарушении
Правила
|
|
Связь с редактором
|
Www версия
Объявления © ss sia 2000