Piedāvājumā plašs un gaišs 2 istabu dzīvoklis pašā Rīgas centrā.
Dzīvoklis atrodas ēkas 1. stāvā, taču, tas ir ļoti gaišs un saulains. Plānojums – dzīvojamā istaba apvienota ar virtuves zonu, atsevišķa plaša guļamistaba, kā arī virtuve ar iebūvētām mēbelēm un sadzīves tehniku, kas ļauj uzreiz uzsākt dzīvošanu.
Dzīvoklis ir jauns un praktiski nelietots. Uz grīdas kvalitatīvas parketa dēļi, papildus uzklāts paklājs, lai saglabātu grīdas segumu ideālā stāvoklī. Dzīvoklī ir savs gāzes katls, kas nodrošina zemus komunālos maksājumus.
Papildus dzīvoklim pieejama autostāvvieta ēkas iekšpagalmā.
Ēkai piemīt vēsturisks šarms – tās ekspluatācijas uzsākšanas gads ir 1932., savukārt 2020. gadā veikta pilnīga atjaunošana, apvienojot klasisko arhitektūru ar mūsdienu komfortu.
Lieliska atrašanās vieta – tuvumā sabiedriskais transports, veikali, kafejnīcas un viss nepieciešamais ērtai dzīvei pilsētas centrā.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
центр
|
|
Улица:
|
Заубес 1 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
60 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/6
|
|
Серия:
|
Рекон.
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Удобства:
|
Парковочное место
|
|
Цена:
|
163 000 € (2 716.67 €/м²)
|