Ļoti mājīgs, kluss un gaišs trīs guļaistabu dzīvoklis atjaunotā vienota koncepta īres namā.

Izcila lokācija, kur "rokas stiepiena attālumā" pieejami jebkuram pilsētniekam nozīmīgi ikdienas galamērķi: veikali, restorāni, parki, skolas, sporta klubi utt.

Dzīvokļa aprīkojums:
+Divas vannas istabas
+Virtuves mēbeles
+Cepeškrāsns, trauku mašīna, indukcijas plīts, ledusskapis ar saldētavu, tvaika nosūcējs
+Pieejams optiskais internets
+Ieebūvētais skapis gaitenī un galvenajā guļamistabā

+Lifts
+Veļas mazgātava ar profesionālajām mazgāšanas un žāvēšanas iekārtām
+Centralizēta ugunsdrošības sistēma

Apsaimniekošanas un nama uzturēšanas maksa papildus simtu piecdesmit eiro mēnesī.
Maksa par apkuri, elektrību un ūdeni tiek aprēķināta atbilstoši individuālo skaitītāju rādījumiem. Atkritumi- proporcionāli dzīvokļa platībai.

Vairāk informācijas un citi piedāvājumu mūsu mājas lapā, spiežot uz "apskatīties" šī sludinājuma nobeigumā.

Very cozy, quiet, and bright three-bedroom apartment located in a renovated rental building with a unified design concept.
Outstanding location with all essential urban amenities within easy reach: shops, restaurants, parks, schools, sports clubs, and more.

Apartment features:
+Two bathrooms
+Kitchen unit
+Oven, dishwasher, induction cooktop, refrigerator with freezer, extractor hood
+High-speed fiber-optic internet available

+Elevator
+Laundry facility with professional washing and drying machines
+Centralized fire safety system

Management and maintenance fee: one hundred fifty euros per month (in addition to rent).
Heating, electricity, and water are charged separately according to individual meter readings.
Waste disposal- according to rented area.

For more information and other available apartments, please visit our website by clicking “View” at the end of this listing.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Дзирнаву 40 [Карта]
Комнат: 4
Площадь: 80 м²
Этаж / этажей: 5/6/лифт
Серия: Рекон.
Тип дома: Каменный
Цена: 1 290 €/мес. (16.13 €/м²)

Телефон: (+371)22-13-***
E-mail: Отправить e-mail
WWW: посмотреть
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 18.05.2026 12:50