Pārdodu 2 istabu dzīvokli (62 m²) stratēģiski izcilā vietā, dzīvoklis ar augstu potenciālu klusajā centrā – Indrānu ielā, kur valda klusums, bet viss pilsētas centrs ir dažu minūšu attālumā. Šī ir "tīra lapa" jūsu vīzijai – telpas ir pilnībā atbrīvotas un sagatavotas kapitālajam remontam.
Kāpēc šis ir vērtīgs ieguldījums:
Gatavs darbam: Dokumenti ir sakārtoti, statuss nomainīts uz "dzīvokļa īpašumu". Nav nekādu parādu vai apgrūtinājumu.
Arhitekta vīzija: Ir izstrādāti vairāki funkcionāli telpu plānojumi, kas ļauj maksimāli efektīvi izmantot katru kvadrātmetru.
Lokācija: Indrānu iela ir maza un klusa, bez tranzīta satiksmes, taču atrodas blakus prestižajam Brasas un Centra krustpunktam.
Infrastruktūras "Top" punkti:
Izglītība: 10 minūšu gājienā Rīgas Franču licejs, 49. vidusskola un Poruka vidusskola.
Loģistika: 11. tramvajs uz Mežaparku vai Centru, vilciena pietura "Brasa" (ātra izeja uz Jūru), trolejbusu un autobusu mezgli blakus uz Valdemāra un Brīvības ielām.
Vide: Pastaigām piemērotie Lielie kapi (parks), Miera ielas radošais kvartāls un Rimi Hyper pāris minūšu attālumā.
Šis ir drošs un likvīds aktīvs, kura vērtība šajā rajonā tikai pieaugs.
Zvaniet vai rakstiet, lai vienotos par apskates laiku.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
центр
|
|
Улица:
|
Индрану 8 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
62 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/5
|
|
Серия:
|
Нов.
|
|
Тип дома:
|
Кирпично-панельный
|
|
Цена:
|
85 000 € (1 370.97 €/м²)
|