Pieejams tūlītējai īrei uz ilgu laiku 1 istabas dzīvoklis. Slēdzu īres līgumu. Prasu 1 mēneša depozīta maksājumu. Mēneša rēķini vasarā -90eur, ziemā 170eur. Bez mājdzīvniekiem. Ērta satiksme, veikali blakus.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Валдемара 159 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 31 м²
Этаж / этажей: 1/5
Серия: Дов. дом
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 260 €/мес. (8.39 €/м²)

Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 01.05.2026 12:21