Mājīgs un gaišs dzīvoklis ar ekskluzīvu skatu no erkera (tornīša) vēsturiskā ķieģeļu mūra ēkā, pašā Rīgas centrā.
Dzīvoklis labi derēs gan dzīvošanai, gan ilgtermiņa vai īstermiņa īrei.
Dzīvokli iespējams pārplānot par 4 istabu dzīvokli ar trim pilnībā izolētām istabām.
Par īpašumu:
+ Zeme īpašumā
+ Ēka celta 1910. gadā ar liftu
+ Mierīgi, kārtīgi un inteliģenti kaimiņi
+ Māju apsaimnieko SIA "Cander nami"
+ Slēgta kāpņutelpa ar videonovērošanu
+ Logi dzīvoklī vērsti uz abām mājas pusēm
+ Dzīvokļa vērtējums pirms gada - 257'000 euro
+ Ir savs slēgts pagalms ar iespēju novietot automašīnu
+ Īpašums ir pilnībā aprīkots un tajā var uzreiz ievākties un dzīvot
+ Dzīvoklī ir augstie griesti un visi dzīvokļa 149 m² ir lietderīgā platība
+ Īpašums atrodas Krišjāņa Valdemāra ielas 39 fasādes ēkas pēdējā stāvā
+ Dzīvoklī ir autonomā gāzes apkure, siltumsūknis gaiss-gaiss (vasarā kondicionieris, ziemā alternatīvā apsilde), elektrība, internets, kanalizācija, siltais un aukstais ūdens
+ Plānojums: Liela viesistaba, divas izolētas guļamistabas, erkers, virtuve, gaitenis, divi sānmezgli un saimniecības telpa
Izcila un attīstīta lokācija pilsētas centrā ar visu nepieciešamo ikdienai.
Tuvumā ir parki, restorāni, veikali, sabiedriskais transports, kafejnīcas, skolas, bērnudārzi, kā arī atpūtas, izklaides, sporta un medicīnas iestādes.
Droši zvaniet jebkurā Jums ērtā laikā, lai vienotos par īpašuma apskates laikiem.
Pēc vajadzības mūsu klientiem palīdzēsim ar izdevīgāku hipotekārā kredīta noformēšanu, piedāvājam sertificēta vērtētāja pakalpojumus, kā arī nodrošinam pilnu juridisko darījuma atbalstu.
RUS
Уютная и светлая квартира с эксклюзивным видом из эркера (башенки) в историческом кирпичном доме в самом центре Риги.
Квартира отлично подойдёт как для собственного проживания, так и для долгосрочной или краткосрочной аренды.
Квартиру можно перепланировать в просторную 4-комнатную квартиру с тремя полностью изолированными комнатами.
О недвижимости:
+ Земля в собственности
+ Дом построен в 1910 году, есть лифт
+ Спокойные, порядочные и интеллигентные соседи
+ Управление домом SIA "Cander nami"
+ Закрытая парадная с видеонаблюдением
+ Окна квартиры выходят на обе стороны дома
+ Оценка квартиры год назад - 257 000 евро
+ Есть собственный закрытый двор с возможностью парковки автомобиля
+ Квартира полностью обустроена, можно заезжать и сразу жить
+ Высокие потолки, все 149 м² полезная площадь
+ Квартира расположена на последнем этаже фасадного здания по адресу Кришьяня Валдемара иела, 39
+ Автономное газовое отопление, тепловой насос воздух-воздух (летом кондиционер, зимой альтернативный обогрев), электричество, интернет, канализация, горячая и холодная вода
+ Планировка: большая гостиная, две изолированные спальни, эркер, кухня, коридор, два санузла и хозяйственное помещение
Отличное и развитое расположение в центре города, всё необходимое для повседневной жизни рядом.
Поблизости парки, рестораны, магазины, общественный транспорт, кафе, школы, детские сады, а также учреждения отдыха, развлечений, спорта и медицины.
Звоните в любое удобное для вас время, чтобы договориться о просмотре квартиры.
При необходимости мы поможем нашим клиентам с более выгодным ипотечным кредитом, предложим услуги сертифицированного оценщика, а также обеспечим полное юридическое сопровождение сделки.
ENG
Cozy and bright apartment with an exclusive view from the bay window (turret) in a historic brick building right in the heart of Riga’s center.
The apartment is perfect both for personal living and for long-term or short-term rental.
The apartment can be easily reconfigured into a 4-room apartment with three fully isolated bedrooms
About the property:
+ Land owned outright
+ Building constructed in 1910 with an elevator
+ Quiet, respectable and intelligent neighbors
+ Building managed by SIA “Cander nami”
+ Secure entrance with video surveillance
+ Windows facing both sides of the building
+ Property valuation one year ago: 257, 000 €
+ Private enclosed courtyard with parking possibility
+ Fully furnished and equipped, move in immediately
+ High ceilings and 149 m² of total usable living space
+ Located on the top floor of the facade building at Krišjāņa Valdemāra iela 39
+ Autonomous gas heating, air-to-air heat pump (air conditioning in summer, alternative heating in winter), electricity, internet, sewerage, hot and cold water
+ Layout: Spacious living room, two separate bedrooms, bay window (turret), kitchen, hallway, two bathrooms and a utility room.
Excellent, well-developed location in the city center with everything you need for daily life within walking distance.
Nearby you will find parks, restaurants, shops, public transport, cafés, schools, kindergartens, as well as recreational, entertainment, sports and medical facilities.
Feel free to call at any time convenient for you to arrange a viewing of the property.
If needed, we assist our clients with finding better mortgage deals, provide certified property valuation services, and ensure full legal support for the transaction.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
центр
|
|
Улица:
|
Валдемара 39 [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
149.30 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
7/7/лифт
|
|
Серия:
|
Дов. дом
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Удобства:
|
Парковочное место
|
|
Цена:
|
239 900 € (1 606.83 €/м²)
|