Unikāls un gaumīgs 2-istabu dzīvoklis izcilā vietā, ar savu stāvvietu slēgtā pagalmā
+ Lieliska atrašanās vieta
Dzīvoklis atrodas blakus skaistajai Sv. Ģertrūdes baznīcai, Stabu un Baznīcas ielu krustojumā. Neskatoties uz atrašanos pašā pilsētas centrā, šeit ir klusi. Pastaigas attālumā atrodas diennakts aptieka, veikali, teātri, labākās pilsētas kafejnīcas un restorāni, parki, izglītības un medicīnas iestādes, kā arī ērta sabiedriskā transporta satiksme. Viss nepieciešamais komfortablai un dinamiskai dzīvei galvaspilsētas centrā.
+ Skaisti skati un daudz dabīgās gaismas
Dzīvokļa logi vērsti uz dienvidrietumiem. No vienas puses paveras skats uz Sv. Ģertrūdes baznīcu, no otras uz skaisti renovēto Stūra māju un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu. Lielie logi un augstie griesti (2, 9 m) nodrošina daudz gaismas arī ziemas mēnešos.
+ Reta priekšrocība Rīgas centrā - 3 balkoni
Trīs mājīgie balkoni būs lieliska vieta rīta kafijai, atpūtai pēc darba vai saulainiem vasaras vakariem.
+ Pārdomāts un plašs plānojums 62 m²
Dzīvoklis ir ievērojami plašāks nekā lielākā daļa standarta 2-istabu dzīvokļu, un tajā ietilpst: plaša izolēta viesistaba ar trim logiem, atsevišķa plaša virtuve, mājīga guļamistaba, vannas istaba un atsevišķs WC, priekšnams, noliktavas telpa un 3 balkoni.
+ Kvalitatīva apdare un aprīkojums
Interjerā izmantoti kvalitatīvi materiāli, parketa grīdas, izturīgas mēbeles, kvalitatīva santehnika un stilīgi tekstilizstrādājumi.
Pilnībā aprīkotā iebūvētā virtuve ietver cepeškrāsni, plīts virsmu, ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu un tvaika nosūcēju.
+ Komforts un ērtības
Plašajā guļamistabā ir ērta divguļamā gulta un ietilpīgs skapis. Priekšnamā ir atsevišķa noliktavas telpa sadzīves lietu uzglabāšanai.
+ Sakopta māja un zemi komunālie maksājumi
Māju apsaimnieko atbildīga dzīvokļu īpašnieku biedrība, kas rūpējas par tīrību un kārtību gan kāpņu telpā, gan apkārtējā teritorijā. Pagalmā ir bērnu rotaļu laukums un atpūtas zonas ar soliņiem. Komunālie maksājumi ir patīkami zemi: vasarā aptuveni 75 €, ziemā aptuveni 200 €.
+ Privāta autostāvvieta slēgtā pagalmā
Liela priekšrocība Rīgas centrā ir bezmaksas autostāvvieta slēgtā pagalmā. Automātiskos vārtus iespējams atvērt ar telefonu, un izbraukšana iespējama gan uz Baznīcas ielu, gan uz Stabu ielu.
Zvaniet, lai vienotos par apskates laiku.
Уникальная и просторная 2-комнатная квартира в отличном месте со своей парковкой в закрытом дворе.
+ Превосходное расположение
Квартира находится рядом с красивой церковью Святой Гертруды, на пересечении улиц Стабу и Базницас. Несмотря на центральное расположение, здесь тихо и уютно. В шаговой доступности круглосуточная аптека, магазины, театры, лучшие кафе и рестораны города, парки, учебные и медицинские учреждения, а также удобный общественный транспорт. Всё необходимое для комфортной и динамичной жизни в центре столицы.
+ Красивые виды и много света
Окна квартиры выходят на юго-запад. С одной стороны открывается вид на церковь Святой Гертруды, с другой на великолепно отреставрированный Угловой дом и Рижскую музыкальную школу имени Язепа Мединьша. Благодаря большим окнам и высоким потолкам (2, 9 м) квартира наполнена естественным светом даже зимой.
+ Редкость для центра Риги - 3 балкона
Три уютных балкона станут идеальным местом для утреннего кофе, отдыха после рабочего дня или приятных летних вечеров на солнце.
+ Продуманная и просторная планировка 62 м²
Квартира значительно просторнее большинства стандартных двухкомнатных квартир и включает: большую изолированную гостиную с тремя окнами, отдельную просторную кухню, уютную спальню, ванную комнату и отдельный WC, прихожую, кладовую, 3 балкона.
+ Качественная отделка и оснащение
В интерьере использованы качественные материалы, паркетные полы, надежная мебель, хорошая сантехника и стильный текстиль.
Полностью оборудованная встроенная кухня включает духовку, плиту, холодильник, посудомоечную машину, вытяжку.
+ Комфорт и удобство
Просторная спальня оборудована удобной двуспальной кроватью и вместительным шкафом. В прихожей предусмотрена отдельная кладовая для хранения бытовых вещей.
+ Ухоженный дом и низкие коммунальные платежи
Дом обслуживает ответственное товарищество собственников, которое заботится о чистоте и порядке в подъезде и на территории дома. Во дворе оборудованы детская площадка и зоны отдыха со скамейками. Коммунальные платежи приятно удивят: летом ~75 €, зимой ~200 €.
+ Собственная парковка в закрытом дворе
Большое преимущество для центра Риги бесплатное парковочное место в закрытом дворе. Автоматические ворота открываются с телефона, выезд возможен как на улицу Базницас, так и на улицу Стабу.
Звоните, чтобы договориться о просмотре
Unique and spacious 2-room apartment in an excellent location with its own parking space in a secure enclosed courtyard.
+ Prime location
The apartment is located next to the beautiful St. Gertrude’s Church at the intersection of Stabu and Baznīcas streets. Despite being in the very center of the city, the area is surprisingly quiet and cozy. Within walking distance you will find a 24-hour pharmacy, shops, theaters, the city’s best cafés and restaurants, parks, educational and medical institutions, as well as convenient public transport. Everything needed for a comfortable and dynamic lifestyle in the heart of the capital.
+ Beautiful views and plenty of natural light
The apartment windows face southwest. On one side there is a view of St. Gertrude’s Church, and on the other the beautifully renovated Corner House and the Jāzeps Mediņš Riga Music School. Large windows and high ceilings (2.9 m) fill the apartment with natural light even during the winter months.
+ A rare feature in central Riga 3 balconies
Three cozy balconies provide the perfect space for morning coffee, relaxing after work, or enjoying sunny summer evenings.
+ Well-designed and spacious layout 62 m²
The apartment is significantly larger than most standard two-room apartments and includes: a large separate living room with three windows, a spacious separate kitchen, a cozy bedroom, a bathroom and separate WC, an entrance hall, a storage room, and 3 balconies.
+ High-quality finishing and equipment
The interior features high-quality materials, parquet flooring, durable furniture, and stylish textiles.
The fully equipped built-in kitchen includes an oven, stovetop, refrigerator, dishwasher, and extractor hood.
+ Comfort and convenience
The spacious bedroom is furnished with a comfortable double bed and a large wardrobe. There is also a separate storage room in the hallway for household items.
+ Well-maintained building and low utility costs
The building is managed by a responsible homeowners’ association that maintains cleanliness and order in both the staircase and surrounding territory. The courtyard includes a children’s playground and seating areas with benches. Utility costs are pleasantly low: approximately €75 in summer and €200 in winter.
+ Private parking in a secure courtyard
A major advantage in central Riga is the free parking space in the large enclosed courtyard. The automatic gates can be opened by phone, with exits available onto both Baznīcas and Stabu streets.
Call to arrange a viewing.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
центр
|
|
Улица:
|
Стабу 15 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
62 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
4/5
|
|
Серия:
|
Сталинка
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Удобства:
|
Балкон, Парковочное место
|
|
Цена:
|
179 500 € (2 895.16 €/м²)
|