Рига - Центр
Pārdod dzīvokli centrā . tikko pēc kapitālā remonta .
Ievilkta jauna elektro instelācija, nomainīti stāvvadi un ūdens trubas
Dzīvoklim zemes ir īpašumā, ir vieta auto un noliktava .
Город:
Рига
Район:
центр
Улица:
Бруниниеку 88
[
Карта
]
Комнат:
2
Площадь:
37 м²
Этаж / этажей:
3/4
Серия:
Дов. дом
Тип дома:
Кирпичный
Цена:
58 500 € (1 581.08 €/м²)
Показать карту
Место:
Рига
Уникальных просмотров:
1
Дата: 27.04.2026 16:37
Добавить в закладки
|
Сообщить о нарушении
Правила
|
|
Связь с редактором
|
Www версия
Объявления © ss sia 2000