Pārdošanā kapitāli izremontēts 2 istabu dzīvoklis Čiekurkalnā.

Par dzīvokli:
+1. stāvs;
+ Divas istabas - studio tipa istaba/virtuve un atsevišķa izolēta guļamistaba;
+ Apvienots sanmezgls;
+ Koka pakešu logi;
+ Dubultās masīvkoka ārdurvis;
+ Siltās grīdas un papildus pēc vajadzības čuguna radiatori (viss regulējams)
+ Apkuri un karsto ūdeni nodrošina mājas biedrība (pagrabā granulu apkures katls, līdz ar to apkures izmaksas ir zemas).
+ Augstie griesti;
+ Remonts veikts ar kvalitatīviem materiāliem, salgabājot ķieģeļu sienu kā dizaina elementu;
+ Iebūvētā virtuve ar tehniku (plīts virsma, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna;
+ Iebūvētā garderobe priekšnamā;
+ Viss attēlos redzamais paliek jaunajam īpašniekam, nekādi papildus ieguldījumi nav nepieciešami.
+ Papildus ekstra - ierīkota apsardzes sistēma.
+ Zemi komunālie maksājumi.

Par māju:
+ Pamatīga mūra celtne ar biezām sienām, ziemā ļoti silti, vasarā patīkami vēsi;
+ Apsaimnieko sava biedrība, māja tiek labi uzturēta;
+ Plānota fasādes renovācija;
+ Zeme īpašumā - liela sēta pagalmā, kur ir vietas automašīnām, liela zaļā zona atpūtai, grilēšanai, bērniem, kur rotaļāties utt.

Infrastruktūra:
+ Kluss, zaļš rajons;
+ Pie mājas autobusa pietura;
+ Tuvumā veikali, poliklīnika, bērnudārzs, skola - viss kvalitatīvai dzīvei nepieciešamais.

Šis dzīvoklis ir īstais atradums tiem, kas vēlas klusu, mierīgu dzīvi šarmantajā pirmskara mājā netālu no pilsētas centra. Lieliski piemērots arī kā investīciju objekts izīrēšanai.

Zvaniet, lai vienotos par apskates laiku Jums ērtā laikā. Nodrošinām juridisko atbalstu visa darījuma procesa laikā, dokumentu sagatavošanā, noformēšanā. Vajadzības gadījumā palīdzēsim noformēt hipotekāro kredītu. Pieejams vērtējums bankai.

Продается полностью отремонтированная 2-комнатная квартира в Чекуркалнсе.

О квартире:
+1 этаж;
+ Две комнаты - комната-студия/кухня и отдельная изолированная спальня;
+ Совмещенный санузел;
+ Деревянные окна с двойным остеклением;
+ Двойные входные двери из массива дерева;
+ Полы с подогревом и дополнительные чугунные радиаторы (все регулируемые);
+ Отопление и горячее водоснабжение обеспечивается жилищным кооперативом - пеллетный котел в подвале, поэтому расходы на отопление низкие;
+ Высокие потолки;
+ Ремонт выполнен с использованием высококачественных материалов, кирпичная стена сохранена как элемент дизайна;
+ Встроенная кухня с бытовой техникой (плита, духовка, посудомоечная машина);
+ Встроенный шкаф в прихожей;
+ Все, что видно на фотографиях, остается у нового владельца, дополнительных вложений не требуется.
+ Дополнительно - установлена система безопасности.
+ Низкие коммунальные платежи.

О доме:
+ Прочное кирпичное здание с толстыми стенами, очень теплое зимой, приятно прохладное летом;
+ Дом находится в хорошем состоянии, управляется собственным товариществом собственников;
+ Планируется ремонт фасада;
+ Собственный участок - большой двор, где есть место для автомобилей, большая зеленая зона для отдыха, барбекю, игр детей и т. д.

Инфраструктура:
+ Тихий, зеленый район;
+ Автобусная остановка рядом с домом;
+ Рядом магазины, клиника, детский сад, школа - все необходимое для качественной жизни.

Эта квартира - идеальный вариант для тех, кто хочет спокойной жизни в очаровательном довоенном доме недалеко от центра города. Также отлично подходит в качестве инвестиционной недвижимости для сдачи в аренду.

3воните, чтобы договориться о просмотре в удобное для вас время. Мы поможем с документами и, при необходимости, с оформлением ипотеки. Доступная оценка для банка.

Город: Рига
Район: Чиекуркалнс
Улица: Чиекуркална 1 л. 41a [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 34 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Кадастровый номер: 01009094817
Удобства: Парковочное место
Цена: 56 450 € (1 660.29 €/м²)

Linda.
Телефон: (+371)28-37-***
Телефон: (+371)27-90-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига
Адрес:Vesetas 7, Rīga
Компания:Tribus Realty

Уникальных просмотров: 1
Дата: 11.05.2026 18:45