Īpašnieks izīrē mājīgu un plašu 1 istabas dzīvokli. Dzīvokļa plānojums - plaša studija ar lieliem logiem, kas nodrošina gaišu telpu un daudz vietas un ērtības vienam cilvēkam vai pārim.
Dzīvoklis ir mēbelēts un aprīkots ar sadzīves tehniku. Iebūvētā virtuve ar iekārtām – cepeškrāsns, plīts virsma, trauku mašīna, tvaiku nosūcējs. Vannas istabā ir duša, veļas mašīna, dvieļu žāvētājs.
Dzīvoklis atrodas Dagmāras 18, labā mūra mājā. Slēdzama kāpņu telpa ar čipu. Pagalmā ir bezmaksas stāvvieta. Mājas projekts nav standarta Hruščova vai Lietuviešu projekts, bet gan 103.sērija, kas salīdzinot ar citiem vienistabas dzīvokļiem nodrošina plašus un ērtus dzīves apstākļus. Komunālie maksājumi ir adekvāti. Namu apsaimnieko RNP.
Blakus atrodas Nordeķu parks ar bērnu spēļu laukumu, Nordeķu muiža. Tuvumā veikali, izcilas sabiedriskā transporta iespējas - blakus tramvajs, trolejbuss. Trīs trolejbusa pieturas līdz Stradiņa Universitātei, ar kājām apmēram 15 minūtes.
Minimālais īres termiņš 12 mēneši, drošības depozīts viena mēneša īres apmērā. Māklerus lūdzam netraucēt.
The owner is renting out a cozy and spacious one-room apartment. The apartament features a large studio-style living area with big windows, providing plenty of natural light, space, and comfort for one person or a couple.
The apartment is fully furnished and equipped with household appliances. The built-in kitchen includes an oven, cooktop, dishwasher, and extractor hood. The bathroom is fitted with a shower, washing machine, and heated towel rail.
The apartment is located at Dagmāras Street 18 in a solid brick building. The staircase is locked and accessible with a chip key. Free parking is available in the courtyard. The building is not a standard Khrushchev or Lithuanian-type project, but a 103-series building, which offers more spacious and comfortable living conditions compared to most one-room apartments. Utility costs are reasonable. The building is managed by “Rigas Namu Parvaldnieks”.
Nearby you will find Nordeķu Park with a children’s playground and Nordeķu Manor. Shops are close by, and there are excellent public transport connections, including tram and trolleybus stops nearby. Stradiņš University is only three trolleybus stops away or about a 15-minute walk.
Minimum rental term is 12 months. Security deposit equals one month’s rent. Real estate agents, please do not contact.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Дзегужкалнс
|
|
Улица:
|
Дагмарас 18 [Карта]
|
|
Комнат:
|
1
|
|
Площадь:
|
34 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
5/5
|
|
Серия:
|
103-я
|
|
Тип дома:
|
Кирпично-панельный
|
|
Цена:
|
350 €/мес. (10.29 €/м²)
|