Viss iekļauts. 1 istaba 3-istabu dzīvoklī. Dzīvoklis kārtīgs un silts, ir veļasmašīna, trauku mašīna. Īpašniece nakšņo reizi nedēļā darbdienās.

Город: Рига
Район: Ильгюциемс
Улица: Риексту 21 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 67 м²
Этаж / этажей: 1/5
Серия: Лит. пр.
Тип дома: Панельный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 350 €/мес. (5.22 €/м²)

Телефон: (+371)29-10-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 25.04.2026 22:58