Īpašnieks pārdod 3 istabu dzīvokli.
Dzīvoklī ir divas izolētas istabas un caurstaigājama viesistaba ar ērtu plānojumu, kuru iespējams nākotnē pārveidot par vēl vienu izolētu istabu. Papildus ir neliela, bet ietilpīga saimniecības telpa jeb pieliekamais (~1x3 m), kur ērti novietot velosipēdus un sadzīves lietas. Vienā no guļamistabām izbūvēts iebūvētais skapis, kuru nepieciešamības gadījumā iespējams viegli demontēt. Dzīvoklim ir dubultās durvis.
Dzīvokļa priekšrocības:
Zeme īpašumā.
Pie mājas un tās apkārtnē pieejamas bezmaksas autostāvvietas, kā arī iespējams iegādāties stāvēšanas atļauju.
Iestiklota lodžija, logi vērsti uz abām mājas pusēm. Lodžijā iespīd rīta un dienas saule. Dzīvoklis gaišs, atspīd arī vakara saulīte.
Lai arī dzīvoklis ir stūra, abās gala istabās papildus uzstādīti sienas radiatori, tāpēc ziemā ir silti un komfortabli.
Vannasistabā regulējama grīdas apsilde un dvieļu žāvētājs darbojas visu gadu.
Attīstīta infrastruktūra – pastaigas attālumā veikali “Mere”, t/c “Gaiļezers”, “Rimi”, “Beta”, “Lidl”, “Maxima”, RAKUS, skolas un bērnudārzi.
Ērta sabiedriskā transporta satiksme – 21. un 15. autobusa pietura 2 minūšu gājienā, netālu arī 35. trolejbuss un citi transporta savienojumi.
T/c “Alfa” aptuveni 2, 2 km attālumā.
Blakus Šmerļa un Biķernieku mežs – lieliska vieta pastaigām un aktivitātēm dabā.
Nav parādu vai apgrūtinājumu.
Atsaucīgi un draudzīgi kaimiņi.
Apsaimniekotājs RNP, komunālie 115-150EUR, apkures sezonā 200-300EUR 4 cilvēku ģimenē. Par dzīvoklī esošajām mēbelēm varam vienoties.
Dzīvokli pārdodam, jo pārceļamies uz dzīvi citur.
Zvaniet, ja rodas jautājumi vai vienotos par apskates laiku.
Продается трехкомнатная квартира.
Квартира состоит из двух отдельных комнат и проходной гостиной удобной планировки, которую в будущем можно переоборудовать в еще одну отдельную комнату. Кроме того, имеется небольшая, но просторная подсобная комната или кладовая (~1х3 м), где удобно хранить велосипеды и бытовые вещи. В одной из спален установлен встроенный шкаф, который при необходимости легко демонтируется. В квартире двустворчатые двери.
Преимущества квартиры:
В собственности.
Бесплатные парковочные места рядом с домом и в его окрестностях, также можно приобрести парковочный пропуск.
Застекленная лоджия, окна выходят на обе стороны дома. Лоджия освещается утренним и дневным солнцем. Квартира светлая, освещается и вечерним солнцем.
Несмотря на угловое расположение квартиры, в обеих торцевых комнатах установлены настенные радиаторы, что делает ее теплой и комфортной зимой.
Регулируемый подогрев пола в ванной комнате и полотенцесушитель работают круглый год.
Развитая инфраструктура – в шаговой доступности магазины: торговые центры Гайюзерс, Рими, Бета, Мере, Лидл, Максима, больница РАКУС, школы и детские сады.
Удобное транспортное сообщение – автобусные остановки 21 и 15 в 2 минутах ходьбы, троллейбус 35 и другие остановки поблизости.
Торговый центр Альфа примерно в 2, 2 км.
Рядом находятся леса Шмерля и Бикерниеки – отличное место для прогулок и активного отдыха на природе.
Отзывчивые и дружелюбные соседи.
Нет долгов и обременений.
Управляющая компания RNP, коммунальные услуги до 140 евро, 200-300 евро в отопительный сезон для семьи из 4 человек.
Мы продаем квартиру, потому что переезжаем в другое место.
Позвоните, чтобы договориться о времени просмотра.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Межциемс
|
|
Улица:
|
Эйзенштейна 17 [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
66 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
2/5
|
|
Серия:
|
Лит. пр.
|
|
Тип дома:
|
Панельный
|
|
Удобства:
|
Балкон, Лоджия, Парковочное место
|
|
Цена:
|
79 000 € (1 196.97 €/м²)
|