Uz Purvciema un Dārzciema robežas pieejams 3-istabu dzīvoklis, kas lieliski piemērots ģimenēm ar bērnu vai kam nepieciešama atsevišķa mājas biroja istaba. Cenā iekļauts dzīvoklis + autostāvvieta + ļoti plaša mantu glabātuves telpa.
Atrašanās vieta – Lapsu un Stopiņu ielu krustojums, kas ir klusa un mierīga mazstāvu, privātmāju apkaime ar nelielām, mazas intensitātes 20km/h satiksmes ieliņām. Ēka ir attīstītāja "Bonava" projekts, kas tika izpārdots jau būvniecības stadijā. Mājā ir ļoti maza dzīvokļu īpašnieku mainība.
- Dzīvoklis atrodas ir silts, gaišs, laba skaņas izolācija;
- Griestu augstums 2.7 m;
- Telpu plānojums un platības attēlotas shematiski starp pievienotajiem foto. Kopējā platība 60.60 kvm, dzīvojamā 57.1 kvm;
- Apkurei, ūdenim, elektrībai ir individuālie, automātiskie siltuma skaitītāji. Apkures izmaksas ziemā ap 60 EUR;
- Kopumā zemi komunālie maksājumi, pateicoties kompaktajam dzīvokļa izmēram, energoefektīva māja;
- Skats pa logiem ir uz iekšpagalmu (A-DA puse), balkons ar skatu uz privātmājām;
- logi ir kvalitatīvi Rehau 3 pakešu ar ventilācijas sistēmu;
- katrā telpā iebūvēti gaisa rekuperatori.
- Teritorija un koplietošanas telpas ar videonovērošanu, signalizācijas kodu;
- Slēgta teritorija, iebraukšana ar pulti/kodu. Ir atpūtas zona un bērnu rotaļu laukums;
- Draudzīgi un jauki kaimiņi, vairākas jaunās ģimenes;
- Apsaimnieko Civinity mājas.
Tuvākais sabiedriskais transports pieejams uz Deglava ielas, 2min gājiena attālumā. Tuvumā vairākas pašvaldības skolas un bērnudārzi kā arī privātais dārziņš "Kukaramba". Aptuveni 150m attālumā LIDL veikals, netālu arī Rimi un Maxima. Īsa brauciena attālumā tirdzniecības tirdzniecības centri Domina, Sāga, Ikea. Daugavas stadiona komplekss 2 km attālumā.
Pārdošanas cena iekļauj:
- 3 istabu dzīvoklis ar balkonu. Dzīvoklī ir iebūvētā virtuve visu nepieciešamo ar tehniku, ūdens filtrāciju. Iebūvētie skapji koridorā, istabās;
- 1 privātā mantu glabātuve 16.6 kvm sausā un koptā pagrabstāvā (ar signalizāciju, apgaismojumu un savu elektrības rozeti);
- 1 privātā autostāvvieta slēgtā pagalma teritorijā iepretim trepju telpas ieejai. Otru iespējams nomāt vai iegādāties garāžu;
- koplietošanas telpa bērnu ratiņiem vai velosipēdiem ēkas pirmajā stāvā.
Zvaniet vai rakstiet (e-pasts, sms, whatsapp), lai noskaidrotu sīkāku informāciju vai vienotos par dzīvokļa apskati klātienē. Pēc nepieciešamības, palīdzēsim ar izdevīgiem hipotekārā kredīta nosacījumiem lielākajās Latvijas bankās un ALTUM programmās.
Dzīvoklis ir atbrīvots un pieejams uzreiz
RUS
На границе Пурвциемса и Дарзциемса доступна 3-комнатная квартира, которая прекрасно подходит для семей с ребенком или нуждается в отдельной офисной комнате дома. В цену входит квартира + автостоянка + очень просторное помещение для хранения вещей.
Местонахождение – перекресток улиц Лапсу и Стопиню, тихий и спокойный район малоэтажных частных домов с небольшими улочками движения малой интенсивности 20 км/ч. Здание является проектом девелопера Бонава, который был распродан еще на стадии строительства. В доме очень маленькая текучесть собственников квартир.
- Жилищник находится в теплой, светлой, хорошей звукоизоляции;
- высота потолка 2.7 м;
- планировка и площади помещений изображены схематично между прилагаемыми фото. Общая площадь 60.60 кв. м, жилая 57.1 кв. м;
- отопление, вода, электричество имеют индивидуальные автоматические счетчики тепла. Расходы на отопление зимой около 60 EUR;
- в целом низкие коммунальные платежи, благодаря компактному размеру квартиры, энергоэффективный дом;
- вид из окон - во внутренний двор (сторона В-ЮВ), балкон с видом на частные дома;
- окна качественные REHAU 3-пакетные с вентиляционной системой;
- в каждое помещение встроены воздушные рекуператоры.
- территория и помещения общего пользования с видеонаблюдением;
- закрытая территория, въезд с пультом/кодом. Есть зона отдыха и детская площадка;
- дружелюбные и милые соседи, несколько молодых семей;
- обслуживает дома Civinity.
Ближайший общественный транспорт доступен на улице Деглава, в 2 минутах ходьбы. Вблизи несколько муниципальных школ и детских садов, а также частный садик Кукарамба. Примерно в 150 м от них магазин LIDL, неподалеку также Rimi и Maxima. В короткой поездке торговые центры Domina, сага, Ikea. Комплекс стадиона Даугава в 2 км.
Продажная цена включает:
- 3-комнатная квартира с лоджией. В квартире есть встроенная кухня все необходимое техника, фильтрация воды. Встроенные шкафы в коридоре, комнатах;
- 1 частное кладохранилище 16.6 кв. м в сухом и ухоженном подвальном этаже (со сигнализацией, освещением и собственной розеткой электричества);
- 1 частная автостоянка на территории закрытого двора напротив входа в лестничное помещение;
- помещение общего пользования для детских колясок или велосипедов на первом этаже здания.
Квартира освобождена и доступна сразу
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Пурвциемс
|
|
Улица:
|
Ницгалес 35 [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
61 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
3/4
|
|
Серия:
|
Нов.
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Удобства:
|
Балкон, Парковочное место
|
|
Цена:
|
157 500 € (2 581.97 €/м²)
|