Pārdošanā gaišs 3 istabu dzīvoklis projektā “Purvciema Projekts”. Pārdod īpašnieks.
Dzīvoklis, kurā valda, gaismas un mājīguma sajūta. Tajā pilsētas dzīves ritms organiski apvienojas ar mierīgu un drošu vidi.
Dzīvoklis uzreiz piesaista ar savu plašumu un dabisko apgaismojumu – augstie griesti un lielie panorāmas logi piešķir telpai vieglumu un brīvību, savukārt pārdomātais plānojums nodrošina ērtu un funkcionālu dzīvi.
Par dzīvokli:
+3 istabas, tai skaitā 2 izolētas guļamistabas
+Plaša viesistaba apvienota ar virtuvi un izeju uz lodžiju
+Lodžija – rīta kafijai un vakara atpūtai
+Panorāmas logi un augsti griesti
+Pilnībā aprīkota iebūvēta virtuve
+Nepieciešams kosmētiskais remonts – iespēja iekārtot pēc savas gaumes
+Zemi komunālie maksājumi, individuālie skaitītāji
+Zeme īpašumā
Projekta priekšrocības:
+Sakopta, klusa un droša vide
+Kvalitatīva būvniecība un laba siltumizolācija
+Pieejamas autostāvvietas
+Draudzīga un mierīga kaimiņu vide
Atrašanās vieta:
Skolas, bērnudārzi, veikali, medicīnas iestādes un sabiedriskais transports – viss tuvumā.
Rīgas centrs ~15 minūšu attālumā.
Cena: 102 000 €
Pazemes autostāvvieta: 9 000 €
Продаётся светлая и просторная 3-комнатная квартира в проекте “Purvciema Projekts”. Продаёт владелец.
Квартира, в которой ощущаются пространство, свет и уют. Здесь динамика городской жизни гармонично сочетается со спокойной и безопасной средой.
Квартира сразу привлекает своим простором и естественным освещением высокие потолки и большие панорамные окна создают ощущение лёгкости и свободы, а продуманная планировка обеспечивает комфорт и функциональность.
О квартире:
+3 комнаты, включая 2 изолированные спальни
+Просторная гостиная, объединённая с кухней, с выходом на лоджию
+Лоджия – для утреннего кофе и вечернего отдыха
+Панорамные окна и высокие потолки
+Полностью оборудованная встроенная кухня
+Требуется косметический ремонт – возможность обустроить по своему вкусу
+Низкие коммунальные платежи, индивидуальные счётчики
+Земля в собственности
Преимущества проекта:
+Ухоженная, тихая и безопасная территория
+Качественное строительство и хорошая теплоизоляция
+Парковочные места
+Дружелюбная и спокойная соседская среда
Расположение:
Школы, детские сады, магазины, медицинские учреждения и общественный транспорт – всё рядом.
До центра Риги около 15 минут.
Цена: 102 000 €
Подземная парковка: 9 000 €
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Пурвциемс
|
|
Улица:
|
Пуцес 47 [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
55 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
2/7
|
|
Серия:
|
Нов.
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Удобства:
|
Лоджия
|
|
Цена:
|
102 000 € (1 854.55 €/м²)
|