Рига - Пурвциемс
Izīrē kopā ar mēbelem. Ir iespējams izmantot kā ofisa telpu. Ir vieta pazemes autostavvietā, 70, -Eur menesī.
Slegta apsargajama teritorija. Māja 2006 gada uzbuvēs. Nelielas komunālas izmaksas. Ilgtermiņa nomai.
Город:
Рига
Район:
Пурвциемс
Улица:
Деглава 61/1
[
Карта
]
Комнат:
2
Площадь:
71 м²
Этаж / этажей:
1/10/лифт
Серия:
Спец. пр.
Тип дома:
Панельный
Цена:
500 €/мес. (7.04 €/м²)
Показать карту
Место:
Рига
Уникальных просмотров:
1
Дата: 28.04.2026 13:17
Добавить в закладки
|
Сообщить о нарушении
Правила
|
|
Связь с редактором
|
Www версия
Объявления © ss sia 2000