Pilno dzīvokļa video tūri var noskatīties, nospiežot uz mājas lapas sludinājuma lejas daļā. Tas ļaus iepazīties ar dzīvokli no visiem rakursiem un saprast planojumu dzīvē pirms klātienes apskates.

Jauns piedāvājums tirgū – pasteidzies apskatīt un iegādāties.

Pārdodam 2-istabu dzīvokli ar kapitālo remontu, perfektā lokācijā blakus t/c Domina, t/c Minska, tūvu centram.

Foto un video ir aktuāli. Dzīvoklis izskatās tieši tā, kā parādīts sludinājumā.

Piemērots gan personīgai lietošanai, gan īrei ar ienesīgumu ~8% gadā (aprīkots ar visām nepieciešamajām mēbelēm un tehniku).

+ Ļoti klusi - logi uz pagalmu;
+ Veikts dzīvokļa pilnīgs, kvalitatīvs kapitālais remonts – nomainīti: elektroinstalācija, ūdens un kanalizācijas stāvvadi; sienas un grīda ir siltinātas un izlīdzinātas; piekaramie griesti visā dzīvoklī, uzstādīti: plastikāta logi, iekšdurvis, dubultās ieejas durvis (pirmās dzelzs); uz grīdas ieklāts kvalitatīvs lamināts (33.klase);
+ Iebūvēta virtuve + nepieciešamā sadzīves tehnika;
+ Oriģināls plānojums, nav pārbūvēts;
+ Vidējais stāvs, nav stūra dzīvoklis;

+ Mājas ārsiena ir nosiltināta, jauns jumta segums, uzstadītas jaunas notēkūdeņu caurules;
+ Kāpņu telpā nomainīti logi, tiek uzturēta tīrība;
+ Ārdurvis ir aprīkotas ar koda atslēgu;
+ Apkārt mājai aug daudz koku;

+ Zeme zem mājas nomā, nomas maksa ir 4.78 eur/mēnesī;
+ Bez parādiem un apgrūtinājumiem;
+ Visa nepieciešamā infrastruktūra ir ērti pieejama, sk. foto;
+ Māju apkalpo RNP;

Zvaniet, vienosimies par Jums ērtāko laiku apskatei.

Pārdošanā starpnieki nav nepieciešami.

Nepieciešamības gadījumā palīdzēšu Jums noformēt visus dokumentus, uztaisīt vērtējumu vai pārdot Jūsu īpašumu.

Рус. :

Смотрите полную видео-экскурсию квартиры пройдя по ссылке внизу объявления. Это позволит Вам ознакомиться с квартирой со всех сторон и понять её планировку, перед личным осмотром.

Новое предложение на рынке спешите посмотреть и приобрести.

Продаём 2х комнатную квартиру с капитальным ремонтом, в идеальной локации рядом т/ц Домина, т/ц Минск, близко к центру.

Фото и видео актуальные. Квартира выглядит именно так, как показано в объявлении.

Подходит как для личного использования, так и для сдачи в аренду с доходностью ~8% годовых (оснащена всей необходимой мебелью и техникой).

+ Очень тихо - окна выходят во внутренний двор;
+ Сделан полный, качественный капитальный ремонт всей квартиры: заменена проводка, стояки воды и канализации; утеплёны и выровнены стены, подвесной потолок во всей квартире; установлены пластиковые окна, межкомнатные двери, двойная входная дверь (первая железная); уложен качественный ламинат (33 класс) на полу;
+ Встроенная кухня + необходимая бытовая техника;
+ Оригинальная планировка, не перестроенная;
+ Средний этаж, не угловая квартира;

+ В доме утеплёна торцевая стена, сделано новое покрытие крыши, установлены новые водостоки;
+ В подъезде заменены окна, поддерживается чистота;
+ Наружная дверь оснащена кодовым замком;
+ Дом окружён большим количеством деревьев;

+ Земля в аренде, арендная плата 4.78 евро/месяц;
+ Без долгов и отягощений;
+ Вся необходимая инфраструктура легко доступна, см. фото;
+ Дом обслуживает RNP;

Звоните, договоримся об удобном времени для осмотра.

При продаже в посредниках не нуждаюсь.

При необходимости помогу Вам подготовить документы, сделать оценку или продать Вашу недвижимость.

Город: Рига
Район: Пурвциемс
Улица: Вайдавас 2 k-2 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 41 м²
Этаж / этажей: 3/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 49 000 € (1 195.12 €/м²)

Телефон: (+371)27-15-***
E-mail: Отправить e-mail
WWW: посмотреть
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 15.05.2026 15:58