Izīrējam 3 istabu dzīvokli ilgtermiņā. Dzīvoklī ir divas atsevišķas istabas un viena caurstaigājama, atsevišķa tualete un vannas istaba, kā arī lodžija.
Dzīvokļa platība – 54 m². Tas ir daļēji mēbelēts, taču aprīkots ar visu svarīgāko ērtai dzīvošanai: iebūvēta virtuve ar ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, plīti, cepeškrāsni un mikroviļņu krāsni (2in1). Vienā no guļamistabām ir divguļamā gulta un ietilpīgs iebūvētais skapis.
Lieliska atrašanās vieta – blakus Biķernieku mežs pastaigām un aktīvai atpūtai, sabiedriskā transporta pietura tikai 1 minūtes attālumā. Netālu pieejami veikali (Rimi, Lidl), MyFitness sporta klubs, kā arī skolas un bērnudārzi. Normāli kaimiņi.
Cita informācija privātā saziņā.

Город: Рига
Район: Пурвциемс
Улица: Дзелзавас 103 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 54 м²
Этаж / этажей: 2/5
Серия: Лит. пр.
Тип дома: Панельный
Удобства: Лоджия
Цена: 400 €/мес. (7.41 €/м²)

Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 13.05.2026 09:00