Saimnieks izīrē dzīvokli ar autostāvvietu jaunajā projektā “Kvartāls 67” (blakus Teikas mikrorajonam);
+ A+ klases energoefektīva māja (mājā tikai 15 dzīvokļi)
+ Zemi komunālie maksājumi
+ SIltumenerģijas uzskaite ar siltuma skaitītājiem (dzīvoklis ir silts un mājīgs pat pie minimālas apkures); + Virtuves zonā uzstādīta iebūvēta BOSCH tehnika: ledusskapis, cepeškrāsns, trauku mazgājamā
mašīna un keramiskā gatavošanas virsma
+ Ērts, izvelkams, stūra dīvāns
+ Liels iebūvējamais skapis, papildus istabā ir novietots balts divdurvju skapis un TV kumode tas nav redzams fotogrāfijās;
+ Vannas istaba ar vannu un veļasmašīnu
+ Plašs balkons 5 m2
+ Dzīvokļa kopējā platība 40 m2
+ Dzīvoklis atrodas trešajā stāvā, mājā ir lifts
+ Individuāla autostāvvieta pretī balkonam
+ Individuāla velosipēda novietošanas vieta slēgtā telpā
+ Mājai ir arī viesu autostāvvietas
+ Iebraukšana ēkas teritorijā aprīkota ar barjeru, tikai mājas iedzīvotājiem
+ Videonovērošana ēkas pagalmā un domofons dzīvoklī
+ Blakus TC “DOMINA”, RIMI, LIDL, sabiedriskā transporta pieturas
+ Dzīvoklis tiek izīrēts ilgtermiņā, vienai personai. Deklarēšanās dzīvoklī
ir obligāta. Bez dzīvniekiem
+ Starpniekus lūgums netraucēt
+ Dzīvoklis pieejams kamer redzams sludinajums
+ Reālajā dzīvē izskatās labāk nekā fotogrāfijās

Хозяин сдает квартиру с парковочным местом в новом проекте „Kvartāls 67” (рядом с микрорайоном Тейка)
+ Энергоэффективный дом класса A+ (в доме всего 15 квартир)
+ Низкие коммунальные платежи
+ Оплата за отопление по счетчикам (в квартире всегда тепло даже при минимальном отоплении)
+ В кухонной зоне установлена встроенная техника BOSCH: холодильник, духовка,
посудомоечная машина и керамическая поверхность
+ Удобный раскладывающийся угловой диван
+ Большой шкаф-купе, дополнительно комната оборудована TV комодом и шкафом белого цвета (на фото не отображено);
+ Ванная комната оборудована ванной и стиральной машиной
+ Просторный балкон 5 m2
+ Общая площадь квартиры 40 m2
+ Квартира находится на третьем этаже, в доме лифт
+ Индивидуальное парковочное место для машины рядом с балконом
+ Индивидуальное парковочное место для велосипеда в закрытом помещении
+ Возле дома гостевые парковочные места
+ Въезд на территорию дома оборудован шлагбаумом - только для жильцов дома
+ Видеонаблюдение на территории и домофон в квартире
+ Рядом торговый центр „DOMINA”, RIMI, LIDL, остановки общественного транспорта
+ Квартира сдается на длительный срок, одной персоне. Декларирование обязательно. Без животных
+ Посредников просьба не беспокоить
+ Квартира доступна, пока объявление активно
+ РЕАЛЬНО ВЫГЛЯДИТ ЛУЧШЕ, ЧЕМ НА ФОТО

Город: Рига
Район: Пурвциемс
Улица: Унияс 67 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 40 м²
Этаж / этажей: 3/6/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Каменный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 500 €/мес. (12.50 €/м²)

Телефон: (+371)28-28-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 15.05.2026 10:55