Attīstītājs Yit Latvija pārdod 3 istabu dzīvokli jaunuzceltajā Silvas nami 5. ēkā. Dzīvoklī ir divas atsevišķas istabas, dzīvojamā istaba kopā ar virtuves zonu. Dzīvoklim ir balkons 4 m2 liels. Labiekārtota un iežogota teritorija.
Astoņstāvu ēkā kopā atrodas 76 dzīvokļi ar pabeigtu apdari. Dzīvokļos ventilāciju nodrošina rekuperācijas sistēma. Ēkai ir A+ klases energosertifikāts.
Silvas nami atrodas rosīgās Dzelzavas ielas klusākajā un tālākajā punktā. Svaiga gaisa piepildītā Purvciema daļa Silvas namu būvniecībai izvēlēta ar domu – prom no pilsētas trokšņiem, vienlaikus pietiekami tuvu pilsētas centram un kaimiņu apkaimēm.

Город: Рига
Район: Пурвциемс
Улица: Дзелзавас 104 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 58 м²
Этаж / этажей: 6/8/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон
Цена: 150 100 € (2 587.93 €/м²)

Место:Рига
Компания:SIA "YIT LATVIJA"

Уникальных просмотров: 1
Дата: 08.04.2025 10:22