Klusā un zaļā privātmāju rajonā , mājas īpašnieks, pēc remonta piedāvā nelielu trīsistabu dzīvokli. Dzīvoklim individuāla gāzes apkures sistēma "junkers" ar iespēju pašiem regulēt siltumu (econom vai comfort).
Dzīvoklī ir divas guļamistabas un studio tipa istaba ar virtuves zonu. Virtuves tehnika - elektrolux, ir trauku mazgājamā mašīna, iebūvēts ledusskapis. Ietilpīgs koridors ar iebūvējamu skapi drēbēm un saimniecības lietām. Guļamistabā atrodas otrs iebūvējamais skapis.
Mazākā guļamistabā ir kumodes skapis ar integrētu rakstāmgaldu + mazo rakstāmgaldu. Telpiski atstāta vieta gultas zonai.
Liela vannasistaba. Cenā iekļauta viena auto novietošana mājas pagalmā.
Dzīvoklis pieejams ģimenei bez kaķiem (par suņiem var vienoties).
Par simbolisku samaksu varam piedāvāt individuālu āra šķūnīti -mantu uzglabāšanai.
Īre + komunālie (komunālie kopā (ja divi cilvēki) ap EUR 88, 63 + elektrība + gāze (apkure un ūdens uzsildīšana))
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Шампетерис-Плескодале
|
|
Улица:
|
Волгунтес 48 [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
56 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/2
|
|
Серия:
|
Дов. дом
|
|
Тип дома:
|
Деревянный
|
|
Удобства:
|
Парковочное место
|
|
Цена:
|
440 €/мес. (7.86 €/м²)
|