Uz īri nonācis gaumīgs, moderns dzīvoklis ar 2 izolētām istabām.
Skaistā vietā, ļoti centrālā lokācijā, netālu no Sv. Pētera Baznīcas un Melngalvja nama. Pats nams kurā dzīvoklis atrodas ir ļoti labā stāvoklī. Tīra sakopta kāpņu telpa. Draudzīgi kaimiņi. Liels plus ir tas ka pagalmā ir vieta Jūsu automašīnai-salīdzino ši liela stāvvieta, kur vieta pietiek visiem un caurlaide izmaksā tikai 10 EUR gadā. Ir atsevišķa vieta atkritumu izmešanai atdalīta.
Pats dzīvoklis sastāv no
1 guļamistaba 13m²
2 guļamistaba vai var tikt izmantota kā viesistaba 18m²
virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku, kura dzīvoklī paliks 7m²
vannas istaba ar dušu, WC, aprīkota ar veļas mašīnu 4m²
liels priekšnams ar iebūvētajiem augstajiem sienas skapjiem.
Tā kā lokācija ir ļoti pateicīga: tuvumā daudzas iemīļotas tūristu vietas, restorāni, veikali, Daugavmala, labas izklaides vietas etc.
Dzīvoklis ir pieejams no 1 jūnija, jāmaksā viena mēneša īres maksa+ depozīts 2 mēneša īru apmērā.
Zvaniet un vienosimies par apskates laiku.

Cдаётся стильный, современный двухкомнатный апартамент с изолированными комнатами.
Расположен в красивом месте, в самом центре, недалеко от церкви Святого Петра и Дома Черноголовых. Само здание находится в очень хорошем состоянии. Чистая и ухоженная лестничная клетка. Дружелюбные соседи. Большим плюсом является наличие парковки во дворе достаточно просторной, где хватает места для всех, а пропуск стоит всего 10 EUR в год. Также предусмотрено отдельное место для вывоза мусора.
Квартира состоит из:
спальни 13 м²
второй спальни или гостиной 18 м²
кухни 7 м², оборудованной всей необходимой бытовой техникой
ванной комнаты 4 м² с душем, туалетом и стиральной машиной
просторной прихожей со встроенными высокими шкафами
Локация очень удобная: рядом множество популярных туристических мест, рестораны, магазины, набережная Даугавы, хорошие места для отдыха и развлечений и т. д.
Квартира сдается с 1 июня, требуется оплата в размере арендной платы за один месяц + залог в размере арендной платы за два месяца.
Позвоните, и мы договоримся о времени просмотра.

For rent modern apartment with two isolated rooms, fully equipped ready to move in.
Located in a beautiful and very central area, near St. Peter’s Church and the House of the Black Heads. The building in which the apartment is located is in very good condition. Clean and well-maintained staircase. Friendly neighbors. A big advantage is that there is a parking space available in the courtyard a relatively large parking area where there is enough space for everyone, and the permit costs only 10 EUR per year. There is also a separate designated area for waste disposal.
The apartment consists of:
1 bedroom – 13 m²
2nd bedroom or can be used as a living room – 18 m²
Kitchen equipped with all necessary household appliances – 7 m²
Bathroom with shower, WC, equipped with a washing machine – 4 m²
Spacious hallway with built-in tall wall wardrobes
These premises are ready for immediate move-in.
The location is highly advantageous: nearby are many popular tourist attractions, restaurants, shops, the Daugava riverfront, and great entertainment venues.
The apartment is available from June 1st, one month's rent + 2 months' deposit required.
Call and let's arrange a viewing time.

Город: Рига
Район: Вецрига
Улица: Калькю 2 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 48 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Сталинка
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 800 €/мес. (16.67 €/м²)

Телефон: (+371)20-07-***
E-mail: Отправить e-mail
WWW: посмотреть
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 15.05.2026 14:42