Tiek izīrēts divistabu dzīvoklis. Meklēju kārtīgus īrniekus vismaz uz gadu.
Platība-48 m2.
Plaša iestiklota lodžija.
Aprīkojums- dīvāns, televīzors, veļasmašīna, traukumazgājamā mašīna, ledusskapis, kumode, izvelkamais krēsls.
Atrašanas vieta- Tuvu 1 tramvaja galapunkts. Ap 20m no mājas ieejas durvīm ir 4 trolejbusa pietura. Netālu maxima, rimi un mego. Tuvu bērnu dārziņi. 10-15 min. gājienā Juglas vidusskola un sākumskola.
Īres maksa 390eur.
Pie ievākšanās un īres līguma parakstīšanas tiek veikta iemaksa par pirmo un pēdējo mēnesi.
Bez mājdzīvniekiem.
Interesentus lūgums rakstīt uz wathapp. Apskate iespējama sakot no 23.05.2026 pēcpusdienas.

Город: Рига
Район: Югла
Улица: Силциема 2 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 48 м²
Этаж / этажей: 9/12
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Терраса
Цена: 390 €/мес. (8.13 €/м²)

Телефон: (+371)25-93-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 16.05.2026 23:11