Īstermiņa īrei, izīrē tikai - uz 6 mēnešiem, no 30. maija līdz 30.11 .
1 istabas dzīvokli.
Gleznainā vietā ar ezeriem un pludmalēm.

Izīrē tikai kārtīgiem cilvēkiem , Latvijas iedzīvotājam, bez mājdzīvniekiem.

Dzīvoklī nesen veikts kapitālais remonts, metāla durvis. Tīra, tikko izremontēta kāpņu telpa. Tajā ir viss nepieciešamais komfortablai dzīvošanai, ieskaitot jaunas mēbeles, sadzīves tehniku un traukus.

Tuvumā sabiedriskā transporta pieturas, veikali, mežs, 3. ezeri ar pludmalēm un piknika vietām, sporta laukums un stadions. Ļoti klusa un zaļa vieta; jūs pamostaties putnu dziesmu, nevis satiksmes trokšņa dēļ.

Bez komisijas maksas. + komunālie maksājumi.
Pirmais maksājums, parakstot līgumu: – mēnesa īres maksa + drošības nauda (275 eiro- par komunālajiem pakalpojumiem un 275 eiro -drošības nauda, kas tiek atmaksāta, atbrīvojoties no dzīvokļa).

Ja visu īres maksu par 6 mēn. maksājat uzreiz, cena būs 230 eiro/mēnesī +390 eiro drošības nauda.

Сдается Только краткосрочно - на 6 месяцев, с 30 мая до 30.11,
1 комнатная квартира - в живописном районе с озерами и пляжами.
Только аккуратным и порядочным людям, жителям Латвии, без животных .

Квартира после недавнего капитального ремонта, Металлическая дверь, закрытый, чистый, подъезд после ремонта. Есть все необходимое для комфортного проживания, свежая мебель, бытовая техника посуда.

Рядом остановки общественного транспорта, магазины, лес, 3 озера с пляжами и местами для пикника, спортивная площадка, стадион. Очень тихое и зеленое место, просыпаетесь под пение птиц, а не шума транспорта.

Без комиссии. + коммунальные платежи.
При заселении платится арендная плата + депозит (275 евро-за коммунальные платежи и страховочный-275 евро, который возвращается при освобождении квартиры)

При оплате аренды сразу за весь период, цена-230 евро/мес. + страховочный депозит 390 евро.

Город: Рига
Район: Югла
Улица: Квелес 31 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 32 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон
Цена: 275 €/мес. (8.59 €/м²)

Телефон: (+371)29-64-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 16.05.2026 10:23