Uzsākta rezervācija ekskluzīviem dzīvokļiem projektā Island Park, Zaķusalā, Zaķusalas krastmalā 27.
ISLAND PARK projekta dzīvokļiem ir augstākās kvalitātes apdare, piedāvājot iespēju iegādāties mājokļus ar pilnu apdari.
Ēkā ir lifts, pieejamas gan pazemes, gan virszemes autostāvvietas, mantu glabātuves, kā arī dzīvokļi ar plašām terasēm un balkoniem.
ISLAND PARK atrodas unikālā vietā - Zaķusalā, uz Daugavas salas, kas piedāvā vienu no ainaviskākajām skatu vietām Rīgā. Šī lokācija apvieno drošību, ainaviskus skatus uz pilsētas torņiem un dabas tuvumu, atrodoties līdzās pastaigu parkam, mežam, upei un promenādei.
Tikai dažu minūšu attālumā no Rīgas centra ar visām ērtībām - veikaliem, restorāniem, kultūras un izklaides iespējām.
Ērta piekļuve galvenajiem ceļiem un tiltiem nodrošina ātru un ērtu pārvietošanos uz jebkuru pilsētas daļu:
Vecrīga - 7 minūtes
Lidosta - 20 minūtes
Jūrmala - 25 minūtes
Projekts ir noslēguma stadijā, un šobrīd tiek veikti pēdējie labiekārtošanas darbi.
Izvēlieties dzīvi projektā, kurā apvienota moderna arhitektūra, ekskluzīva atrašanās vieta un visaugstākais komforts.
Sazinieties ar mums, lai rezervētu savu jauno mājokli jau šodien.
ENG
Reservations are now open for exclusive apartments in the ISLAND PARK project, located on Zaķusala at 27 Zaķusalas Krastmala.
The apartments at ISLAND PARK feature premium-quality finishes, with homes available for purchase with full interior finishing.
The building includes an elevator, underground and outdoor parking spaces, storage rooms, as well as apartments with spacious terraces and balconies.
ISLAND PARK is situated in a unique location - on Zaķusala, an island on the Daugava River, offering one of the most picturesque panoramic views in Riga. This location combines privacy and security with scenic views of the city skyline and close proximity to nature, including a riverside promenade, park, and forest.
Just a few minutes from Riga city center, residents can enjoy convenient access to shops, restaurants, cultural venues, and entertainment opportunities.
Excellent connections to the city’s main roads and bridges ensure fast and convenient travel to any part of Riga:
Old Town - 7 minutes
Airport - 20 minutes
Jūrmala - 25 minutes
The project is currently in its final stage, with the last landscaping and improvement works underway.
Choose a lifestyle that combines modern architecture, an exclusive location, and the highest level of comfort.
Contact us today to reserve your new home.
RUS
Открыто бронирование эксклюзивных квартир в проекте ISLAND PARK, расположенном на Закюсале по адресу Zaķusalas krastmala 27.
Квартиры в проекте ISLAND PARK предлагаются с отделкой высочайшего качества и возможностью приобретения жилья с полной внутренней отделкой.
В здании предусмотрены лифт, подземные и наземные парковочные места, кладовые помещения, а также квартиры с просторными террасами и балконами.
ISLAND PARK расположен в уникальном месте - на острове Закюсала на реке Даугаве, откуда открываются одни из самых живописных видов в Риге. Это место сочетает безопасность и приватность с великолепными видами на городские башни и близостью к природе - рядом находятся прогулочный парк, лес, набережная и река.
Всего в нескольких минутах от центра Риги со всей необходимой инфраструктурой - магазинами, ресторанами, культурными и развлекательными объектами.
Удобный доступ к основным дорогам и мостам обеспечивает быстрое и комфортное передвижение по городу:
Старый город - 7 минут
Аэропорт - 20 минут
Юрмала - 25 минут
Проект находится на завершающей стадии строительства, в настоящее время ведутся последние работы по благоустройству территории.
Выберите жизнь в проекте, где сочетаются современная архитектура, эксклюзивное расположение и максимальный комфорт.
Свяжитесь с нами уже сегодня, чтобы забронировать свой новый дом.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Закюсала
|
|
Улица:
|
Закюсалас наб. 27 [Карта]
|
|
Комнат:
|
1
|
|
Площадь:
|
34 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/3/лифт
|
|
Серия:
|
Нов.
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Цена:
|
99 470 € (2 925.59 €/м²)
|