Tiek pārdots divistabu dzīvoklis Ziepniekkalnā, Ķekavas ielā 11. Specprojekts. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar sadzīves tehniku un mēbelēm. Dzīvoklī veikts kvalitatīvs remonts. No visiem logiem paveras labs skats. Klusa un mierīga vieta. Dzīvoklī ir autonoma gāzes apkure (Junkers). Blakus atrodas sabiedriskais transports un veikali. Līdz Rīgas centram ar automašīnu iespējams nokļūt aptuveni 10 minūšu laikā. Automašīnu iespējams novietot pie mājas bez maksas. Māju apsaimnieko “Rīgas namu pārvaldnieks”. Pārdod īpašnieks

Город: Рига
Район: Зиепниеккалнс
Улица: Кекавас 11 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 45 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпичный
Цена: 71 000 € (1 577.78 €/м²)

Телефон: (+371)22-32-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 18.05.2026 12:53