Уютная и солнечная квартира на 5 этаже 6-этажного дома.
Планировка: гостиная, совмещённая с кухней, две изолированные комнаты и балкон.

Квартира полностью оборудована для комфортного проживания: интернет, кондиционеры, тёплый пол в ванной, посудомоечная и стиральная машины, мультиварка, телевизор, аудиосистема и сигнализация.
Свежий косметический ремонт.
Аренда минимум на 6 месяцев.

Mājīgs un saulains dzīvoklis 6 stāvu ēkas 5. stāvā.
Plānojums: viesistaba apvienota ar virtuvi, divas izolētas istabas un balkons.

Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ērtai dzīvošanai: internets, kondicionieri, siltās grīdas vannas istabā, trauku mazgājamā mašīna, veļas mašīna, multivārāmais katls, televizors, audio sistēma un signalizācija.
Nesen veikts viegls kosmētiskais remonts.
Minimālais īres termiņš: 6 mēneši.

Город: Рига
Район: Золитуде
Улица: Золитудес 75 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 73 м²
Этаж / этажей: 5/6/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон
Цена: 700 €/мес. (9.59 €/м²)

Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 24.04.2026 20:43