Izīrēju divistabas dzīvokli ilgtermiņā skaistā vietā Talsos, tuvu centram daudzdzīvokļu privātmājā. Atsevišķi virtuve.
Dzīvoklis nav mēbelēts.
Ir pilsētas ūdens un kanalizācija, boileris, duša.
Malkas apkure (ir šķūnis).

Город, район: Талси и р-он
Город/волость: Талси
Улица: 1 maija iela 11 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 41 м²
Этаж / этажей: 1/1
Серия: М. сем.
Тип дома: Кирпичный
Кадастровый номер: 88019002138
Цена: 200 €/мес. (4.88 €/м²)

Место:Талси и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 26.04.2026 21:25