Pārdod labu dzīvokli Smiltenes centrā. Silts, ērts vidējais dzīvoklis. Mainīti logi, visas koka durvis. Ir kapitāli pārbūvēts-plašs, gaišs. (ar būvatļauju). Ir pagrabs. Pārdod īpašnieks. Cena-52000eur. Iespējama maiņa pret īpašumu Tukumā. Jebkādi jautājumi-zvanot.

Город, район: Валка и р-он
Город/волость: Смилтене
Улица: Gaujas 6 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 54 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Лит. пр.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 52 000 € (962.96 €/м²)

Телефон: (+371)29-61-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Валка и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 24.05.2026 19:39