Рига - Центр
Īrei tiek piedāvāts labiekārtots birojs klusajā centrā.
Birojs atrodas pirmajā stāvā un sastāv no divām izolētām telpām, sagaidīšanas zonas, virtuves, kā arī vannasistabas ar dušu.
Zemi komunālie maksājumi.
Cenā iekļautas 3 autostāvvietas iekšpagalmā.
Город:
Рига
Район:
центр
Улица:
Рупниецибас 20
[
Карта
]
Площадь:
60 м²
Этаж / этажей:
1/5
Цена:
850 €/мес. (14.17 €/м²)
Показать карту
Телефон:
(+371)
29-33-***
Показать номер
E-mail:
Отправить e-mail
Место:
Рига
Уникальных просмотров:
1
Дата: 05.05.2026 16:24
Добавить в закладки
|
Поделиться
|
Сообщить о нарушении
Правила
|
|
Связь с редактором
|
Www версия
Объявления © ss sia 2000