Zemes gabals privātai apbūvei. Kopējā platība 6140m2. Daļa zemes zem augstsprieguma līnijas, daļa apbūvējama
Lieliska atrašanās vieta – Ķekavas centrs pie Ķekaviņas upītes, tuvu pārtikas veikali, Ķekavas dome. 5 minūšu gājiens ar kājām, līdz Ķekavas vidusskolai un bērnudārzam.
Pie zemes gabala pieejamas visas komunikācijas: pilsētas ūdens, kanalizācija, elektrība, gāze.
Pārdod īpašniece, starpnieka pakalpojumi neinteresēs.
|
Город, район:
|
Рижский р-он
|
|
Город/волость:
|
Кекавская вол.
|
|
Посёлок:
|
Ķekava
|
|
Улица:
|
Centrs [Карта]
|
|
Площадь:
|
6140 м²
|
|
Назначение:
|
Земля под частный дом
|
|
Кадастровый номер:
|
80700082202
|
|
Цена:
|
30 000 € (4.89 €/м²)
|
| Телефон: |
(+371)29-34-***
Показать номер
|
| E-mail: |
Отправить e-mail |
| Место: | Рижский р-он |
| Компания: | SIA "AM Energy" |
Уникальных просмотров: 1 Дата: 06.05.2026 07:37 |