Saulkrastos, Zvejniekciemā, privātmāju rajonā pārdod apbūvei sagatavotu zemes gabalu ar būvvaldē akceptētu būvprojektu pirts-saimniecības ēkas 95 m2 izbūvei (būvniecības 1.kārta) un privātmājas + palīgēkas būvēšanai (būvniecības 2.kārta).
2025.gadā ir izsniegta būvatļauja - izpildīti visi nosacījumi, lai uzsāktu būvniecību.
Zemes gabals (2400 m2) atrodas 400 m no jūras krasta, tam ir pieslēgta 3-fāzu, 25A elektrība un to ieskauj 2 piebraucamie ceļi. Ar nopietnu pircēju cena runājama.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Саулкрасты
Улица: Jaunā Mēness iela 3 [Карта]
Площадь: 2400 м²
Назначение: Земля под частный дом
Кадастровый номер: 80330011674
Цена: 117 000 € (48.75 €/м²)

Телефон: (+371)26-46-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рижский р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 04.05.2026 21:40