Шампетерис-Плескодале
Pārdodu perspektīvu zemes īpašumu jauktas apbūves teritorijā. Šeit var būvēt privātmāju, dzvīņu māju, rindu māju, kā arī kādu no komercīpašumiem - ofisa ēku, viesnīcu, utt. Visas komunikācijas pie Zemesgabala. ss. lv
Город:
Рига
Район:
Шампетерис-Плескодале
Улица:
Волгунтес 12
[
Карта
]
Площадь:
4000 м²
Назначение:
Многоэтажное строительство
Цена:
350 000 € (87.50 €/м²)
Показать карту
Место:
Рига
Уникальных просмотров:
1
Дата: 01.04.2026 11:33
Добавить в закладки
|
Сообщить о нарушении
Правила
|
|
Связь с редактором
|
Www версия
Объявления © ss sia 2000