Zemesgabals 925m2 un šķūnis 60m2 nodots ekspluatācijā, elektrība jau pieslēgta uzstādīts skaitītājs, jauns ūdensvads un kanalizācija izbūvēts gar pašu īpašumu-jāveic tikai pieslēgšanās, izbūvēts jauns piebraucamais ceļš un pilsētas apgaismojums. MaximaXX-800m attālumā.

Город, район: Салдус и р-он
Город/волость: Салдус
Улица: Blaumaņa 12d [Карта]
Площадь: 925 м²
Назначение: Земля под частный дом
Кадастровый номер: 84010030316
Цена: 19 500 € (21.08 €/м²)

Телефон: (+371)28-92-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Салдус и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 19.05.2026 10:36