Investīciju objekts Valmieras sirdī – apbūves gabals Koku ielā.
Pārdod stratēģiski izdevīgu zemesgabalu 692 m² platībā Valmierā, Koku ielā. Šī ir lieliska iespēja realizēt Jūsu biznesa ideju vai uzbūvēt sapņu māju vietā, kur pilsētas ritms satiekas ar ērtībām.
Plašas attīstības iespējas
Zemesgabals atrodas Jauktas centra apbūves teritorijā (JC), kas sniedz maksimālu brīvību izmantošanai:
Privātai apbūvei: savrupmājas vai rindu mājas būvniecībai.
Investīcijām: daudzdzīvokļu mājas vai komercobjekta izveidei.
Publiskajai apbūvei: birojiem, pakalpojumu sniegšanas vietām vai labiekārtotai publiskajai ārtelpai.
Izcila lokācija un infrastruktūra
Īpašums atrodas aktīvā un sakārtotā vidē ar visu nepieciešamo rokas stiepiena attālumā:
Piekļuve: Ērta piebraukšana tieši no pilsētas galvenās – Rīgas ielas.
Kaimiņos: Attīstīta infrastruktūra – veikali, servisi un dzīvojamais rajons.
Šī ir vieta ar augstu nākotnes vērtību.
|
Город, район:
|
Валмиера и р-он
|
|
Город/волость:
|
Валмиера
|
|
Улица:
|
Koku iela 13 [Карта]
|
|
Площадь:
|
692 м²
|
|
Назначение:
|
Земля под частный дом
|
|
Кадастровый номер:
|
9601 004 0102
|
|
Цена:
|
29 000 € (41.91 €/м²)
|