Сдаётся в аренду бокс 110 м² - 3 подъемника. 3 парковочных места.
Цена договорная. Отопление дровами. Есть туалет. Есть шиномонтаж, пресс, компресор. Есть возможность договорится на больше мест для парковки машин.
Izīrējas bokss 110 m² 3 pacēlāji. 3 autostāvvietas.
Cena pēc vienošanās. Apkure ar malku. Ir tualete. Ir riepu montāža, prese, kompresors. Ir iespēja vienoties par vairākām autostāvvietām.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Кенгарагс
|
|
Улица:
|
Малнавас 19a [Карта]
|
|
Площадь:
|
110 м²
|
|
Цена:
|
1 500 €/мес. (13.64 €/м²)
|