Komerctelpas ar atsevišķu ieeju lieliskā atrašanās vietā.
Pārdošanā telpas, kurās iepriekš atradās ziedu veikals. Ieeja no ielas, telpas atrodas ēkas stūrī. Piemērotas veikalam, birojam vai skaistumkopšanas salonam.
Platība: 65 m²
Ir tualete un noliktavas telpa
Plaša zāle 46 m² un kabinets
Ir signalizācija
Gāzes apkure, ēkā 2024. gada oktobrī nomainīts gāzes katls. Iespējams regulēt siltuma padevi un maksāt pēc skaitītāja
Ēkā un telpās uzstādītas videonovērošanas kameras
Zeme īpašumā
Nekustamā īpašuma nodoklis gadā – 470 €
Ēku apsaimnieko “Latvijas Namsaimnieks”, komunālie maksājumi ziemā ~240 €
Ēka celta 2004. gadā
Ar prieku palīdzēšu, atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un parādīšu telpas.
Комерчиское помещение со своим отдельным входом в отличной локации.
Продается помещение в котором ранее находился магазин цветов. Вход с улицы, помещения находятся на углу дома. Можно разместить магазин, офис, салон красоты.
Площадь: 65 м2
Есть туалет и складское помещение
Большой зал 46 м2 и кабинет
Есть сигнализация
Газовое отопление, в доме поменяли газовый котел в октябре 2024 года. Возможно контролировать подачу тепла и платить по счетчику.
В здании и в помещении установленны камеры видеонаблюдения.
Земля в собственности
NIN в год составляет 470 евро
Дом обслуживает Latvijas Namsaimnieks, коммунальные платежи зимой составляют 240 евро.
Дом построен в 2004 году
Буду рада помочь, ответить на Ваши вопросы, а так же показать помещения.
Commercial premises with a separate entrance in an excellent location.
Premises for sale where a flower shop was previously located. Entrance from the street, the premises are situated on the corner of the building. Suitable for a shop, office, or beauty salon.
Area: 65 m²
Bathroom and storage room available
Spacious main hall (46 m²) and a separate office
Security alarm installed
Gas heating; the gas boiler in the building was replaced in October 2024. Heating can be regulated and paid according to the meter
Video surveillance cameras installed in the building and the premises
Land is owned
Annual property tax – €470
Managed by “Latvijas Namsaimnieks”, utility costs in winter ~€240
Building constructed in 2004
I will be happy to assist, answer your questions, and show the premises.
|
Город, район:
|
Рига
|
|
Город/волость:
|
Торнякалнс
|
|
Улица:
|
Баускас 33 [Карта]
|
|
Площадь:
|
65 м²
|
|
Цена:
|
79 900 € (1 229.23 €/м²)
|