|
Продаётся 5.91 га земельные участок с названием Ezerkrasts. Находится в
Visku pag. Земля граничит с красивом озером Лук
|
20,000 € Вышковская вол. 6 га. |
 |
Продаются участок земли площадь 4785м2. На участке есть погреб , сарай , был дом , все проекты на строение в земельный к
|
6,200 € Малиновская вол. 4785 м² |
 |
Kopta, apsaimniekota un līdz šim lauksaimniecībā izmantota dažādu kultūraugu audzēšanai zeme ar ražības novērtējumu 35 b
|
36,500 € Калупская вол. 8.08 га. |
|
|
 |
Pērkam lauksaimniecības un meža zemi.
Meklējam lauksaimniecības zemi vai zemi ar mežu Naujenes, Maļinovas un Biķerni
|
куплю Науенская вол. - |
 |
Куплю небольшой участок земли или дачу
|
куплю Даугавпилс 500 м² |
 |
В Средней Погулянке, на берегу озера Зиргу продается земельный участок 47 соток. Отличное место для строительства гостев
|
40,000 € Даугавпилс 4670 м² |
 |
В Средней Погулянке в районе озера Зиргу, продается земельный участок 63 сотки. Удобен для строительства жилого дома, ря
|
40,000 € Даугавпилс 6279 м² |
 |
Лучшее место в городе Даугавпилс для строительства жилого дома. Участок правильной прямоугольной формы, ландшафт ровный
|
23,000 € Даугавпилс 1079 м² |
 |
Куплю с/х землю или землю с лесом в Калкунской или Свентской волости.
|
куплю Свентская вол. - |
 |
Продается дачный участок в Любасте для строительства дачного дома или установки теплиц/парника.
На участке имеется ого
|
2,900 € Ликсненская вол. 894 м² |
 |
Pārdod zemes gabalu 9555 m2 Stropu ezera krastā, pirmā līnija, Dzintaru 20A, Daugavpilī. Ērta, prestiža atrašanās vieta,
|
365,000 € Даугавпилс 9555 м² |
 |
Продаю землю с лесом 5, 1 га в тихом красивом месте. очень удобно для лесного дома, вокруг много дичи, лес густой, можно
|
36,000 € Шедерская вол. 7 га. |
 |
Zemes gabals industriālajā zonā Daugavpilī, ražotnei vai citai saimnieciskajai darbībai.
Pieejami visi komunikāciju
|
135,000 € Даугавпилс 1 га. |
 |
Куплю 5000 м2 земли с твердым покрытием (асфальт, бетон и т. д. ), хотя-бы частично. Просьба только писать на Ватсапп и
|
куплю Даугавпилс 5000 м² |
 |
Tikai svētku nedēļā 17.11. - 23.11. iegādājies zemi ar 18% atlaidi. Svētku cena 12 300eiro.
Zemesgabals Daugavas kra
|
15,000 € Ликсненская вол. 4 га. |
 |
Pārdod zemes īpašumu 500m attālumā no Sventes ezera - 2.03ha platībā
Zemesgabals robežojas ar grants ceļu
Lai uzzinā
|
6,500 € Медумская вол. 2.03 га. |
 |
Продаю, большой, красивый участок земли, на котором растут сосны, способные обеспечить Вашу обитель свежим воздухом и со
|
38,000 € Даугавпилс 3640 м² |
 |
Tiek pārdots zemes/lauksaimniecība s zemes gabals 17, 7 hektāru platībā (10ha/ 7, 7ha), abi zemes gabali atrodas vienā z
|
88,000 € Калкунская вол. 18 га. |
 |
Iznomāšu zemes gabalu 2ha platībā pie paša ceļa. Pavasarī atbrīvots no krūmiem. Papildus info pa telefonu.
|
20 €/мес. Лауцесская вол. 2 га. |
 |
Pārdodas zemesgabals ar labu piebrauktuvi pie zemes gabala, līdz Daugavpils centram 10 minūtes.
Ir elektrība.
Cena n
|
13,310 € Таборская вол. 0.76 га. |
 |
Pārdošanā lauksaimniecības zeme 8.9 ha. Piekļuve laba – īpašums atrodas ceļa malā pa ērti piebraucamu ceļu.
7 km attāl
|
27,000 € Вышковская вол. 8.90 га. |
 |
Zemes gabals gleznainā vietā Medumu pagastā - Zaļais kalns (Daugavpils raj. )
Pārdod zemes gabalu 4, 4 hektāru platībā
|
70,000 € Медумская вол. 4.40 га. |
 |
Продаю землю с лесом. В тихом месте. Очень удобно для строительства загородного дома.
|
75,000 € Илуксте 6.50 га. |
 |
Nopirkšu lauksaimniecības zemi Dubnas pagastā vai tā tuvumā. Lūdzu zvanīt uz norādīto tālruņa numuru. Izskatīšu visus pi
|
куплю Даугавпилс - |
 |
|
5,000 € Ликсненская вол. 705 м² |
 |
Продается сельскохозяйственная земля 5га
Возможен обмен на квартиру в Даугавпилсе или автомобиль