|
Izīrē ilgtermiņā saulainu 2-istabu dzīvokli Ādažu Terasēs.
Pašā Ādažu centrā, jaunajā dzīvojamā mājā "Ādažu Terases",
|
640 €/мес. Адажский округ 62 m2 Нов. |
 |
3 istabu dzīvoklis ar balkonu 60 m² Upeslejas 5. stāvs
Pieejams no 1. jūnija. Tiek izīrēts gaišs un mājīgs 3 istabu d
|
450 €/мес. Стопиньский округ 60 m2 Лит. пр. |
 |
Ilgtermiņā tiek izīrēts vienistabas studio tipa dzīvoklis.
Gāzes plīts.
Rokas nauda pirms līguma slēgšanas 250€.
|
250 €/мес. Salaspils l. t. 31 m2 Лит. пр. |
|
|
 |
Pārdod apartamentus atpūtas kompleksā Gaujā, kas atrodas skaistā priežu mežā, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīga
|
26,950 € Саулкрасты 31 m2 Спец. пр. |
 |
В плане продажа 1к. квартира , приятный-панорамный вид из окна , удобная локация , место и развитая инфраструктура, уютн
|
28,888 € Олайне 29 m2 Спец. пр. |
 |
Pārdod 2 istabu dzīvokli , Mazā Robežu ielā 5, Ulbroka Stopiņu Novads.
Piedāvājumā gaišs un moderns dzīvoklis jaunajā
|
122,000 € Стопиньский округ 45 m2 Нов. |
 |
Piedāvājam iegādei modernu un pārdomāti plānotu trīsistabu dzīvokli Ādažos, ciematā “Podnieki”, Krastupes ielā 8.
Dzīv
|
158,000 € Адажский округ 88 m2 Спец. пр. |
 |
Siguldas centrā izīrē 2 istabu dzīvokli ar izolēto guļamistabu un viesistabu apvienotu ar virtuvi.
Guļamistabā ir ļo
|
450 €/мес. Сигулда 51 m2 Хрущ. |
 |
Īpašnieks izīrē ilgtermiņa (no gada) īrei 2 istabu, mēbelētu dzīvokli (42 m2) pirmajā stāvā ar terasi (16 m2). Kopēja pl
|
750 €/мес. Бабитская вол. 58 m2 Нов. |
 |
Tiek pārdots 1 istabas, augstais pirmā stāva dzīvoklis klusā un mierīgā vietā Muceniekos, 31m2.
Blakus atrodas autobusa
|
32,500 € Ропажский округ 31 m2 103-я |
 |
Pārdod 2-istabu dzīvokli Salaspilī, Skolas ielā 15.
Dzīvoklis nav stūra, ir balkons. Uzstādīti pakešu logi un metāla ār
|
48,000 € Саласпилс 45 m2 Лит. пр. |
 |
Īrei piedāvājam dzīvokli izcilā lokācijā pašā Siguldas sirdī, Raiņa ielā 1, iepretī Raiņa parkam un autoostai, dažu minū
|
562 €/мес. Сигулда 47 m2 Спец. пр. |
 |
|
780 €/мес. Сигулда 75 m2 Рекон. |
 |
|
635 €/мес. Сигулда 53 m2 Спец. пр. |
 |
Izīrē 2 istabu dzīvokli pēc kosmētiskā remonta, uz ilgāku laiku. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts, un visi pievienotie attē
|
420 €/мес. Баложи 54 m2 Спец. пр. |
 |
Pārdod izcilu, plašu un pārdomāti iekārtotu dzīvokli vienā no pieprasītākajām un straujāk augošajām Rīgas reģiona vietām
|
152,330 € Марупская вол. 76 m2 Нов. |
 |
Īpašnieks pārdod 1/2 no 3-istabu dzīvokli Vangažu pilsētas centrā, Smilšu ielā 1.
- ir iespējams nopirkt arī otru 1/2
|
18,500 € Вангажи 65 m2 Лит. пр. |
 |
Tiek izzīrēts atsevišķs dzīvoklis privātmājā, vienam cilvēkam, bez mājdzīvniekiem. Īres maksa 250eur + elektrība. Nav jā
|
250 €/мес. Марупская вол. 30 m2 Ч. дом |
 |
Ilgtermiņa īrei (min. 1 gads) tiek piedāvāts plašs un ērts dzīvoklis Mārupē, projektā "Sēļi". Oficiāls īres līgums, kas
|
700 €/мес. Марупская вол. 73 m2 Нов. |
 |
Izīrēju dzīvokli. Pilnībā piemērots komfortablai dzīvošanai. Ir viss nepieciešamais: ūdens aukstais, karstais (boileris)
|
295 €/мес. Вангажи 36 m2 104-я |
 |
Tiek pārdots mājīgs 2-istabu dzīvoklis zaļā un klusā rajonā – Šampētera mežā.
Ideāls variants gan dzīvošanai, gan inve
|
98,000 € Марупская вол. 47 m2 Нов. |
 |
Pārdod Olaines centrā necaurstaigājamu 2 istabu dzīvokli - 50 m2, 103. sērija, saulains, gaišs, blakus bērnu laukumiņš,
|
44,950 € Олайне 50 m2 103-я |
 |
Pērkam domājamās daļas no dzīvokļa.
Interese no 1/4 dd līdz 5/6 dd - Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā.
Maksājam uz jūsu
|
куплю Марупская вол. - |
 |
Срочно куплю квартиру.
Рассмотрю любой предложение.
В любом состоянии.
С любыми проблемами, долгами, кредитами и т
|
куплю Саласпилс - |
 |
Срочно куплю квартиру/дом (до 90% от рыночной стоимости) или только 1/3-5/6 долю от недвижимости - в Риге, Рижском район
|
куплю Адажский округ - |
 |
Pārdodu dzīvokli tikko pēc kapitāla, kvalitatīva remonta:
+Saskaņota dzīvokļa pārplānošana
+Pārdomāts plānojums (plāns
|
56,150 € Олайне 51 m2 Спец. пр. |
 |
Gaišs un mājīgs dzīvoklis cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot dabas tuvumā un saglabāt ērtu piekļuvi Siguldai, Līgatnei (Cēsīm,
|
31,000 € Сигулда 90 m2 Хрущ. |
 |
Nopirkšu Jūsu dzīvokli.
Samaksāšu komunālos parādus, atrisināšu radušās problēmas ar kreditoriem vai tiesu izpildītāji
|
куплю Царникавский округ - |
 |
Nopirkšu Jūsu dzīvokli.
|
куплю Salaspils l. t. - |
 |
Pārdošanā 3 istabu dzīvoklis. Tiek piedāvāts gaišs un funkcionāli plānots dzīvoklis ar labu potenciālu gan dzīvošanai, g
|
49,000 € Олайне 60 m2 Хрущ. |
 |
Iegādājies modernu un kvalitatīvu dzīvokli Mežmalas ielā 10, Krustkalnos.
Trīs istabu dzīvoklis ar balkonu un terasi
|
217,600 € Кекавская вол. 77 m2 Нов. |
 |
Собственник продает двухкомнатную квартиру общей площадью 35.8 кв м в 25 км от Риги.
Комнаты смежные .
Квартира солне
|
36,000 € Адажский округ 36 m2 Лит. пр. |
 |
Pārdod 2 istabu dzīvokli Ulbrokā, pie Ezera
Piedāvājumā dzīvoklis, kas apvieno komfortu, mieru un lielisku atrašanās
|
54,700 € Стопиньский округ 56 m2 103-я |
 |
Pārdod 2 istabu dzīvokli Siguldā jaunajā projektā Institūta ielā 1 ar pilnu apdari. Dzīvoklis ir silts, energoefektīvs u
|
88,000 € Сигулда 38 m2 Нов. |
 |
Pārdod 3 istabu dzīvokli Siguldā jaunajā projektā Institūta ielā 1 ar pilnu apdari. Dzīvoklis ir silts un energoefektīvs
|
145,000 € Сигулда 63 m2 Нов. |
 |
131400 Euro+21% (Pvn). Īpašnieks pārdod gaišu un plašu, jaunu un nelietotu 2 istabu dzīvokli ar lodžiju jaunajā kompleks
|
159,000 € Стопиньский округ 66 m2 Нов. |
 |
Izīrē studio tipa 2-istabas dzīvokli ilgtermiņa īrei. Ideāla vieta dinamiskam pilsētniekam, kas novērtē komfortu, dabas
|
450 €/мес. Баложи 50 m2 Нов. |
|
|
 |
Tiek pārdots attēlos redzamais dzīvoklis + pazemes garāža. Pēdējais dzīvoklis ar skatu uz kanālu kura platība ir mājas i
|
217,000 € Гаркалненский округ 155 m2 Нов. |
 |
Tiek tirgots plašs un gaišs trīsistabu dzīvoklis Titurgā. Nav stūra. Bez apgrūtinājumiem un parādiem.
Kopējā platība 7
|
123,000 € Баложи 80 m2 Спец. пр. |
 |
Продаётся трёхкомнатная квартира на берегу "Mazais Baltezers" в новом проекте "The Pearl", где жильцы дома имеют возможн
|
205,000 € Адажский округ 87 m2 Нов. |