Permanentais meikaps (Mikropigmentācija). Klērs Studija – akreditēts skaistumkopšanas izglītības centrs piedāvā apgūt programmu – Permanentais grims, 170 ak. st.

Programma ir akreditēta Izglītības un zinātnes ministrijā. Pēc programmas apguves izglītojamais saņem valsts atzītu apliecību par profesionālās pilnveides izglītību ar sekmju izrakstu un sertifikātu angļu/latviešu valodā.

Apmācības programmas ilgums – 6 mēneši 1 reizi nedēļā vai 3 mēneši 2 reizes nedēļā vai pēc individuāla grafika. Apmācības pēc izvēles: pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena - no 14:00 līdz 19:00, sestdiena – no 11:00 līdz 16:00.
Apmācības var paātrināt, apmācoties intensīvāk vai arī apturēt mācības (aizbraukšanas vai citu iemeslu gadījumā). Ir noteikts praktisko darbu minimums – tas ir 20 darbi – uzacis, 8 darbi – lūpas, 8 darbi – acis, 5 darbi – uzacis matiņu tehnikā + teorētisku ieskaišu nokārtošana un Jūs pielaiž pie eksāmena.
Mūsu mācību centrā ir daudz modeļu, kas vēlās veikt mikropigmentāciju un katru studentu ar modelēm nodrošina mācību centrs, bet ja Jūs vēlaties, tad varat atvest savas modeles.
Mācību programmā ietilpst:
- Teorija – medicīnas aspekti, anestēzijas veidi, sanitārās normas, mikropigmentācijas ierīču īpatnības, koloristika, pigmentu īpatnības, pigmentu sajaukšanas shēmas, vizāžas pamati, mikropigmentācijas paņēmienu un tehniku atstrāde uz manekeniem.
- Uzacis – iztušēšanas tehnika, manuālā tehnika, microbladig, matiņu tehnika, pūderu tehnika.
- Acis – acu līnija, iztušēšanas efekts, starpskropstu līnija
- Lūpas – kontūrs, kontūra iztušēsana, pilna aizpildīšana, lūpu kontura korekcija
Mūsu skolā-studijā Jums būs iespēja iziet apmācību ar dažādām mikropigmentācijas ierīcēm un izvēlēties piemērotāko tieši Jums ierīci cenas un kvalitātes ziņā.
Mēs piedāvājam apmācību ar dažādiem pigmentiem.

Apmācības laikā Jūs saņemsiet 10% atlaidi uz visiem materiāliem no Klērs Studija veikala sortimenta.

Apmācību maksa 1110 eiro (apmaksu var veikt trīs daļās).
Ja apmaksu veic uzreiz, tad tiek piemērota atlaide un maksa par programmu sastāda
900 eiro.

Ir autostāvvieta pagalmā.

Nosaukums: Stilistu, vizāžistu kursi
Cena: 900 €
Tālrunis: (+371)27-70-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 01.11.2021 16:37