|
Сдается помещение общей площадью 25 кв. м. , фасадный вход, большая витрина. В двух кварталах Ориго, Стокман, центральны
Рига
|
300 €/мес.
|
 |
Сдается офис 26, 75 м² на втором этаже здания на территории Dzintars. Супервыгодная локация: в 2026 году улица Малу буде
Рига
|
163 €/мес.
|
 |
Ilgtermiņā tiek izīrēts mājīgs un funkcionāls divistabu dzīvoklis prestižā vietā – Republikas laukumā 3. Dzīvoklis atrod
Рига
|
680 €/мес.
|
|
|
 |
Izīrē ražošanas telpas ar oficiālu ražošanas statusu, kopējā platība 154 m², administratīvās ēkas 4. stāvā.
Izīrē ražo
Рига
|
838 €/мес.
|
 |
Сдается на длительный срок. ( с июня). Под салон, массажный кабинет или другие нужды. Парковка возле дома. Низкие коммун
Рига
|
400 €/мес.
|
 |
Izīrē ražošanas telpas ar oficiālu ražošanas statusu, kopējā platība 131, 21 m², administratīvās ēkas 4. stāvā.
Izīrē
Рига
|
707 €/мес.
|
 |
Piedāvājumā telpas komercdarbībai Kaļķu ielā 2, ieeja no Kungu ielas puses.
Telpu platība 70 m2;
Plānojums sastāv no
Рига
|
1,400 €/мес.
|
 |
В тихом центре Майори-Золотая миля Юрмалы летняя дача ждёт гостей
Идеальное место для тех, кто хочет совместить покой с
Юрмала
|
60 €/день
|
 |
Īpašnieks iznomā (pārdod) telpas (94, 9 kv. m. ). Telpās ir elektroenerģija (20-32 a), ūdens, gāze, pilsētas centrālā ap
Рига
|
499 €/мес.
|
 |
Īpašnieks izīrē maksātspējīgam īrniekam labu daļēji mēbelētu 1-istabas dzīvokli ar krāsns(elektrisko) apkuri, 2. stāvā s
Рига
|
220 €/мес.
|
 |
Izīrē studio tipa dzīvokli Kastrānes ielā 1, ar kopējo platību 24 m². Dzīvoklis atrodas 2. stāvā renovētā mājā. Logi vēr
Рига
|
250 €/мес.
|
 |
Izīrēju 2 istabu dzīvokli ar mēbelēm un visu nepieciešamo, platībā 42.0m2 + 7m2 lodžiju.
Dzīvoklis sastāv no lielas vi
Рига
|
440 €/мес.
|
 |
Saimniece izīrē dzīvokli renovētā mājā. Dzīvoklis ir bez mēbelēm.
Рижский р-он
|
300 €/мес.
|
 |
Izīrēju telpas Ādažos Muižas ielā 23,
Ir signalizācija un 3 fāžu elektrības pieslēgums.
Kopēja platība 500 kvadrātme
Рижский р-он
|
800 €/мес.
|
 |
Tiek izīrēts gaišs un mājīgs dzīvoklis Teikā. Dzīvoklis ir kopts un pilnībā gatavs komfortablai dzīvošanai.
Dzīvoklī i
Рига
|
270 €/мес.
|
 |
Сдаетcя просторное, светлое помещение на втором этаже. 90 м2. Элекричество. 380В, 220B
Izīrē plašu, gaišu istabu otrajā
Елгава и р-он
|
150 €/мес.
|
 |
Tiek izīrēta gaiša un funkcionāla biroja telpa Matrožu ielā 12, Ķīpsalā vienā no pieprasītākajām un ērtākajām vietām Rīg
Рига
|
263 €/мес.
|
 |
Izīrē plašu un skaistu 4 istabu dzīvokli klusajā centrā.
Dzīvokļa plānojums sastāv no vienas lielas dzīvojamās istab
Рига
|
1,800 €/мес.
|
 |
Īzīrē ražošanas telpas 108.2kv. m un 286.7kv. m (kopēja platība 394.9kv. m. ) Babīte, Smilšu 22.
Telpas ir arī daži raž
Рижский р-он
|
1,195 €/мес.
|
 |
Iznomā biroja telpas ar savu san. mezglu mūsdienīgā biroju ēkā. Telpas ir brīvas un pieejamas uzreiz.
Telpas ir aprīko
Рига
|
500 €/мес.
|
 |
Булдури , морская сторона .Сдаётся мебелированная двухкомнатная квартира со всеми удобствами. Внутренняя огороженная тер
Юрмала
|
250 €/нед.
|
 |
Izīrē ekskluzīvu 4 istabu dzīvokli Rīgas klusajā centrā.
Dzīvoklis ar augstvērtīgu dizaina remontu elegantā itāļu st
Рига
|
1,750 €/мес.
|
 |
Доступно с 20 мая. Часть исторического дома с отдельным входом 150 м. от станции "Вайвари". Баня с русской парной. Бассе
Юрмала
|
40 €/день
|
 |
Сдаем апартаменты в недавно реновированном дом на улице Оливу. Апартаменты (78 кв. м ) находиться на этаже. Студия JANA&
Рига
|
460 €/мес.
|
 |
В самом центре. 5 спальных мест.
Уютная, светлая, полностью мебелированная, оснащенная бытовой техникой, и всем необхо
Даугавпилс и р-он
|
35 €/день
|
 |
Izīrēju skaistu studio dzīvokli meža vidū pie upes. Mēbelēts, aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Autostāvvi
Рижский р-он
|
300 €/мес.
|
 |
The owner rents out a cozy one-room studio apartment in the center of Riga. Fully renovated building.
The apartment is
Рига
|
395 €/мес.
|
 |
Ilgtermiņa īrei tiek piedāvāts šarmants un plašs dzīvoklis Stabu ielā.
Dzīvokļa plānojumu veido trīs izolētas guļami
Рига
|
990 €/мес.
|
 |
Moderns dzīvoklis īstermiņa īrei Rēzeknē. No dzīvokļa paveras panorāmas skats uz pilsētas centru.
Dzīvoklis pilnībā la
Резекне и р-он
|
70 €/день
|
 |
Kompakts, skaists un silts 1-istabu studio dzīvoklis ar jaunu remontu īrei, Rīgas centrā, pie A. Čaka un Pērnavas ielas.
Рига
|
30 €/день
|
 |
Telpas un teritorija Ķīpsalā.
Iznomā komerctelpas un teritoriju pēc telpu atbrīvošanas. Pieejamas biroja telpas, silti
Рига
|
15,852 €/мес.
|
 |
Iznomā mājīgu, labiekārtotu koka namiņu līdz 6 personām ar visu nepieciešamo ērtai atpūtai vai dzīvošanai. Pieejams, uz
Юрмала
|
75 €/день
|
 |
Tikai 2.00 Eur /m2 par 50m2 biroja telpām. Telpas atrodas otrajā stāvā un ir aprīkotas kafejnīcas vajadzībām. Kafejnīca
Рига
|
100 €/мес.
|
 |
Iznomājam zemes gabalu 231 m2, Rīgā, Bauskas ielā 22. Zemes gabals ir norobežots ar izeju uz ielu. Tuvu sabiedriskais tr
Рига
|
462 €/мес.
|
 |
Iznomājam laukumu 1400 m2, Rīgā, Bauskas ielā 22.
Zemes gabals ir daļēji škembots, daļēji betonēts, daļēji noklāts ar d
Рига
|
2,100 €/мес.
|
 |
Iznomājam 3 stāvu ēku (Katrā stāvā aptuveni 235 m2) biroju, konferenču zāļu, noliktavas un ražošanas vajadzībām Rīgā, Ba
Рига
|
2,844 €/мес.
|
 |
Īpašnieks ilgtermiņā iznomā komerctelpas Avotu ielā 66, kuras var piemērot jebkurai komercdarbībai.
Telpas ir labā stā
Рига
|
399 €/мес.
|
|
|
 |
Tiek izīrēta garāža 15 m² platībā Ķengaragā.
Garāžā ir elektrība.
Visā kooperatīva teritorijā ir uzstādīta videonovē
Рига
|
60 €/мес.
|
 |
Izīrējas plašas komerctelpas Daugavpils centrā, blakus centrālajai autoostai.
Telpās no 2009. gada darbojās mednieku u
Даугавпилс и р-он
|
1,000 €/мес.
|
 |
Īpašnieks ilgtermiņā izīrē tikko izremontētu, mēbelētu 3(trīs) istabu dzīvokli pašā Rīgas centrā. Visas istabas izolētas
Рига
|
1,200 €/мес.
|